Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit tennél inkább kormanyfőnek?

Kit tennél inkább kormanyfőnek?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 14. 18:24
A kérdező szavazást indított:
Karácsony Gergelyt
Toroczkai Lászlót
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő alkalmatlan.
2023. ápr. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Karácsonyt, fiatal és agilis. Jól bírja a fidesz ellen már évek óta, pedig kapott jó sokat.
2023. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Karácsonyt, még a hülyeségei ellenére is. Toroczkai 1 év alatt Észak Koreát csinálna az országból.
2023. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3# Igazából konteos miniszterelnökünk még nem volt. Lehet hogy ufók elleni védelmet építene menő lézerágyúkkal.
2023. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
#2: Fiatal? 48 éves. Agilis? Korábbi főnöke, Schiffer András szerint semmit nem csinál főpolgármesterként. Jól bírja a Fidesz ellen? 2018-ban ő is megkapta a maga 2/3-os vereségét a Fidesztől, amelyet követően sértődött hülyegyerekként nem volt hajlandó gratulálni a legyőzőjének (egy 18 éves hagyományt felrúgva). :)
2023. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

5# Ééés még mindig ott van és csinálja! :D


Orbánéknak könnyű, tízezermilliárdokat ellopva, karácsony ingyen szívja a fogát!

2023. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Karigeriben hittem egy ideig de b.zdmeg, ha igazán a változásért dolgozna az is, nem azt csinálná mint ami a legujabb, hogy el tudjanak indulni a BKV buszok, meg tudják tankolni, ezért már nem tudom milyen ingatlanokat ad el a fővárosban. Meg túlélő program. Azt kéne tennie: A k.rvaany.d akkor holnaptól nem indul egy rohadt busz, villamos, troli sem Pesten!!! És persze a kormányra fogni, mert nem finanszíroz semmit. Én pesti vagyok de megérteném, sőt végre tökösen fellépne a kormány ellen egyszer az életben. Idióta.


Toroczkai ezzel szemben tökösebb pali, jobb politikus, viszont nem az én világlátásommal megegyező.

2023. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!