Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most itt valaki 1 FIDESZt...

Ha most itt valaki 1 FIDESZt kenterbeverő demagógiával akarna diadalmaskodni akkor jelenleg mi lenne az amire a legtöbb embernek beindulna a fantáziája?

Figyelt kérdés

Mondjuk mi lenne a legjobb ellenségkép? Nyugat,oroszország,Kína,cigányok,kommmunisták?

És mi lenne a legjobb programterv?



2023. ápr. 8. 12:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
54%
Adjuk vissza Felcsútnak, Felcsútatot.
2023. ápr. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%

A fidesz egy demagóg párt, többek között ezzel nyer, de persze emellett még számos oka van a folyamatos borítékolható nyerésének, és ez többnyire mind az általuk elkövetett demokrácia és a jogállamiság leépítésének köszönhető.


A demokratikus ellenzék sokkal kevésbé vevő a demagóg politikára, kritikusak akár a saját pártjukkal szemben is - (én is nagyon szigorú vagyok az általam favoritnak tekintett párttal szemben) értékrendhez vagyok hű, nem a párthoz. A fideszesek ezzel szemben mindenféle értékrendet végigpörgettek már és ugyanazok az emberek állva tapsolták végig mindet szemrebbenés nélkül.


Szerintem a túlzott demagóg ígéreteknek nem is dőlnénk be nagyon, átlátnánk, hogy mi a nem fenntartható.


Tehát hiába ígérnénk, hogy egy év alatt utolérjük Ausztria életszínvonalát, bevezetjük az eurót, 500%-os pedagógus és EÜ-dolgozó fizetésemelés lenne, nulla adó... a senki nem venné komolyan.

2023. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%
Igazából semmi ilyen téma nincs. 2010 óta annyi a demagógia, hogy Orbánékat gyűlölni kell. Persze csak ha nem esik az eső és jó idő van.
2023. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%

3 nincs ilyen téma?

Szabad párat mondani? Bár demagóg leszek, de talán számit:

-oktatás

-egészségügy

-elvándorlás

-népességfogyás

-korrupció

-kilátástalanság

-fizetések/infláció/forintárfolyam=gazdaság állapota

-aszály

-akksi gyárak

2023. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
23%

4


Ezek mindegyikénél a tüntetések kifújtak 1-2 alkalom után. A résztvevők számát inkább ne is emlegessük. Az interneten is csak arról olvasok, mint "hivatalos" ellenzéki demagógia, hogy Orbánék dögöljenek meg...bocsánat...lopnak, meg véres diktatúra van. Ez 2010 óta NAGYON kevés.

2023. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
#5 Mondják akik "me' Gyúcsááány"-oznak immáron tizenharmadik éve...🤣🤣
2023. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%

6


A kérdés arról szólt, hogy mi lehetne az a dolog, amiért százezrek megmozdulnak. Erre te is írsz egy ilyen hülyeséget.

2023. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%
5-ös én nem a tüntetéseket nézem, hanem azt, hogy összedölt közben az ország, a várólisták, az oktatás helyzete mindenhonnan nézve, a cégbezárások, az, hogy aki elveszti a munkályát, 10-8 tuti, hogy külföldön köt ki, ez nem tüntetés kérdése, elég otthon lenni és végigmenni egy főutcán, hogy lásd.
2023. ápr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
23%

8


De felfogtad a kérdező kérdésének a lényegét?

2023. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
"Fizessenek a gazdagok!" - jah, ezzel nyerni már nem lehet.
2023. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!