Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért panaszkodnak az emberek...

Miért panaszkodnak az emberek a Kormányra?

Figyelt kérdés

A Gyurcsány-Bajnai kormány sokkal rosszabb volt. Szemeket lövettek ki, leverték a tüntetőket, igazi Moszkva hangulat volt Budapesten.


Az emberek nyomorogtak, a fizetés semmire sem volt elég, brutális árak voltak a boltokban. Emlékszem én is szánalmas összeget kerestem, a családban, rokonságban, és közeli ismerős körben mindenkinek megfizethetetlen rezsiszámlákat adott az állam és a boltban is brutális árak voltak. Nem is értem, hogy lehetett abban a korban megélni a fizetésből. Az egészségügy is romokban volt.


Amióta a Fidesz vezeti az országot javult minden. Hatalmasat nőttek a bérek, javult az oktatás és az egészségügy színvonala. Már minden rokon, családtag és közeli ismerős autót tud venni, házat felújítani.


Én is dohányboltot tudtam nyitni, és most nemzeti tüzép is a láthatáron van. Soha sem éltem ennyire jól, és a körülöttem élők sem éltek soha sem ennyire jól.


De a baloldali, fizetett emberek mégis nap mint nap a kormány ellen hergelnek, hazudoznak, és azt mondják ez az ország élhetetlen. A baloldali szavazók vissza akarják hozni a gyalázatos gyurcsány-bajnai kormányzást. Beengednék a migránsokat, támogatnák a szankciókat, fegyvereket küldenének Ukrajnának és beleavatkoznána ka háborúba, mint a Nyugat Európai országok.


Ha a baloldal hatalomra kerülne akkor itt lenne a legmagasabb az infláció is.



2023. márc. 31. 08:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés provokatív
2023. márc. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
#5 Ja, ebben az országban csak a plakátokra kell nézni, hofy ha a proli nem találná a megtakarítását azért tudja hogy a gazdaság jobban teljesít.
2023. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%
Ez a kérdés maga a vicc. Ja te könnyen mondod hogy nem kell dohánybolt tulajdonosnak lenni. Ez olyan mint amikor az ilyen trénerek a sokmilliós Merciből mondják hogy a pénz nem boldogít.
2023. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%

Azért panaszkodnak a kúrmányra, mert baromságokat csinál és egy szűk rétegnek kedvez, miközben mindenki más fejére tojik.

Megemelték az ÁFÁ-t 27%-ra, de a társasági adót nem hajlandók, hogy ne az átlagembert adóztasság szénné.

A gyerekgyárosoknak talicskázzák a pénzt, de ha történetesen nincs 3 kölyköd, akkor neked kuss a neved. A CSOK-nak hála úgy elszálltak az ingatlanárak, hogy ma egy fiatalnak csak álom a saját lakás.


És ehhez még hozzájön az EU folytonos gáncsolása, ahelyett, hogy már rég Euróval fizetnénk.

2023. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mellette én is fizikai munkát végzek, sokat. Csak a pénzért járok be a dohányboltban, nem ott dolgozok, másból is élek! Csak akarni kell, lehet több munkát is csinálni egyszerre. És sokkal jobb az életkörülményem mint a Gyurcsány-Bajnai korszakban.
2023. márc. 31. 16:56
 16/17 anonim ***** válasza:
85%
#15 Másból IS.....csak tudod sokan a fizikai meló mellett nem tudnak bemenni a dohányboltba egy köteg húszezresért.
2023. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
85%
Megint oda jutunk ki mint sok kérdésnél. Neked jobb, akkor bizonyára minden más embernek is....
2023. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!