Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért panaszkodnak az emberek...

Miért panaszkodnak az emberek a Kormányra?

Figyelt kérdés

A Gyurcsány-Bajnai kormány sokkal rosszabb volt. Szemeket lövettek ki, leverték a tüntetőket, igazi Moszkva hangulat volt Budapesten.


Az emberek nyomorogtak, a fizetés semmire sem volt elég, brutális árak voltak a boltokban. Emlékszem én is szánalmas összeget kerestem, a családban, rokonságban, és közeli ismerős körben mindenkinek megfizethetetlen rezsiszámlákat adott az állam és a boltban is brutális árak voltak. Nem is értem, hogy lehetett abban a korban megélni a fizetésből. Az egészségügy is romokban volt.


Amióta a Fidesz vezeti az országot javult minden. Hatalmasat nőttek a bérek, javult az oktatás és az egészségügy színvonala. Már minden rokon, családtag és közeli ismerős autót tud venni, házat felújítani.


Én is dohányboltot tudtam nyitni, és most nemzeti tüzép is a láthatáron van. Soha sem éltem ennyire jól, és a körülöttem élők sem éltek soha sem ennyire jól.


De a baloldali, fizetett emberek mégis nap mint nap a kormány ellen hergelnek, hazudoznak, és azt mondják ez az ország élhetetlen. A baloldali szavazók vissza akarják hozni a gyalázatos gyurcsány-bajnai kormányzást. Beengednék a migránsokat, támogatnák a szankciókat, fegyvereket küldenének Ukrajnának és beleavatkoznána ka háborúba, mint a Nyugat Európai országok.


Ha a baloldal hatalomra kerülne akkor itt lenne a legmagasabb az infláció is.



2023. márc. 31. 08:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván azért nem látja a hárommillió birka hogy ötször annyi most a kenyér mint anno, mert biztos az ő szemüket is kilőtték🙃
2023. márc. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Ja nőttek a bérek, csak velük együtt az árak is azt se felejtsd ki. Az elmúlt 13 év bérfejlesztését meg egy az egyben elvitte a 2022-es infláció.
2023. márc. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerinted mindenki dohánybolt-tulajdonos meg tüzép is lesz neki?
2023. márc. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyurcsány kilövette a szemeket, Orbán meg kiszúrta ócó farháttal. Kinek mit intézett a kormánya....
2023. márc. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem, de nem is kell dohánybolt tulajdonosnak lenni ebben a rendszerben. Az emberek több mint 80%-a nagyon jól él. Ekkora jólét soha sem volt az országban.
2023. márc. 31. 08:39
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, neked miért nem tűnik fel, hogy az árstopppok miatt kétszer annyiba kerülnek az egyéb élelmiszerek?

Az euro áfolyam sokkal rosszabb az utóbbi években, mint bármikor!

Posták zártak be, hónapokat kell várni szakrendelésre, benzin hiány volt, alapvető élelmiszerek hiánya... Nem a baloldal van hatalmon és óriási az infláció, nagyobb, mint a háborúzó országokban.

Az eu azért tartja vissza a pénzeket, mert a dohányboltos sógorkoma jóbarátokhoz hasonlóan fideszes zsebekbe kerülnek a nemzet fejlődése helyett.

Fideszes dohányboltos mutyival elvagy, akik tisztességesen élnek azok nem élnek ilyen jól, százezreknek jelent komoly gondot a rezsi, gyógyszer, élelmiszer árak!

2023. márc. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Ez a szemkilövetés agyrém... Sétálgattak az emberek békésen az utcán, aztán püff, csak úgy ukmukfukk kilövette a gyúcsány meg a bajnai a szemét az embernek. Véletlenül sem gyújtották fel a fél belvárost, nem dobáltak kockaköveket, és véletlenül sem szervezett rá a huligánokra az előzetes kérés és figyelmeztetés ellenére a Fidesz. (És akkor még naiv vagyok, hogy feltételezem, hogy a randalírozók éppen csak véletlen verődtek össze, nem volt köze mondjuk Kubatovnak a dologhoz)


Egészen a COVID válságig konjuktúra volt. Az lett volna a fura, ha nem nőnek a bérek, olyan helyzet volt, hogy csak ki kellett nyújtanod a kezed, és bárhol kaptál munkát. Ki is használták az emberek: aki tudott lelépett, itthon meg munkaerőhiány alakult ki. Persze, hogy nőttek a bérek, közgáz 101.


Egészségügy most van romokban. Akut ínhüvelygyulladás 5 perces vizsgálatára 1 hónap várakozás. Kezelésre újabb egy hónap, addigra magától meggyógyul. Megszüntették a szabad szülész választást. Kölyöknek kötelező csípővizsgálatra alig 3-4 hónapot kell várni. Soroljam még...? Oktatást sikerült szétverni.


Közben az egész autópályahálózatot sikerült Mészáros lölö kezére játszani, Lázár hűbérbirtokokként készül állami pénzekből felújított kastélyokat kiadni, Orbán és az egész pereputtya meg állami géppel, állami pénzből megy nyaralni meg hosszúhétvégézni.


De nem baj, te legalább kaptál a trafikmutyiból, most szépen felmondod a propagandadumát. Nem volt hiába, na, érteni kell a nyaláshoz is.


Amúgy meg vér mindegy, hogy mit látok és gondolok, úgy fest, hogy 3 millió birkaborjú szívesen eszi a szart, ha azt Orbántól kapja, mert elhiszi neki, hogy az praliné akkor is ha büdös.

2023. márc. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Az agyrák éhen halna a fejedben kedves kérdező, akkora üresség van benne.
2023. márc. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%

Én pl nem panaszkodom, semmivel sem élünk rosszabbul, mint pl egy éve.

Okosabban vásárolunk, nőtt a bevételünk, a megtakarításunkat is jobb formában tartjuk...

2023. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
15%
#10 párnahuzatba bevarrva?
2023. márc. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!