Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz ipari hóesés a debreceni...

Lesz ipari hóesés a debreceni akksigyárnál?

Figyelt kérdés

A debreceni CATL az ország legnagyobb vegyi üzeme és egyben a világ legnagyobb akkumulátorgyára lesz. A kirúgott szakértő szerint a 27 méter magas hűtőtoronyból vegyiszennyezett pára fog távozni, amely a környéken is érezteti majd hatását, akár ipari hóesés is előfordulhat.

[link]



2023. márc. 24. 12:25
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
28%

Személy szerint nem kérdeztél rájuk, de ők terjesztenek egyre több és nagyobb baromságokat! Elképesztő, hogy hogy tudnak megvezetni egyeseket ócska hazugságokkal!

És SOHA nem voltam fideszes - attól többre tartom magam!

2023. márc. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
27%

Ezek a mű-zöldek úgy harcolnak a környezetért, hogy a környezetkímélő eszközök gyára ellen óbégatnak!

Pedig villanyautók nélkül nem lesz zöld közlekedés, akku nélkül nincs villanyautó...

2035-től Európában nem kerülhet forgalomba új, környezetszennyező autó.

Ahhoz pedig milliós nagyságrendben kell elektromos autókat gyártani!

Végre valami pozitívumban elsők lehetnénk, erre jön a mélysötét-zöldnek hazudott kommandó a maga szellemi toprongyaival!!!

És van olyan, aki még tapsol is nekik.

2023. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Mindeközben Szlovákia halad előre; ott nem környezetszennyező az akkugyártás:

[link]

2023. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
23-as lehet jobban jártak mint mi a kínai akksigyárunkkal. Dehát kinek mit intézett a kormánya.
2023. márc. 30. 22:54
 25/39 anonim ***** válasza:
61%

#24 - Ők is vagy kínai, vagy dél-koreai technológiát alkalmaznak.

Mert pillanatnyilag (a TESLÁN kívül) ezek a legkiforrottabb technológiák.


Ott a zöldek nem a benzinbűzös autók mellett voksolnak.

2023. márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Nyilván a németek már csak olyanok, hogy a kínaiak technológiáját koppintják. Szerintem bőven elég volt már az agymenéseidből, hogy lássuk, hogy nem csak végletekig elkötelezettje vagy a fidesz maffiának, de teljesen fogalmatlan is vagy ahogy egy jó fidesz szavazónak lennie kell.
2023. márc. 31. 00:06
 27/39 anonim ***** válasza:
35%

Figyelj, prosztókám!

Kiírtál egy kellően ostoba kérdést. páran megkíséreltünk normális választ adni.

Azt nagyon sajnálom, hogy neked mást hazudoztak a toroczkai-félék, és sem az érvek, sem az érdekek nem tudnak meggyőzni!

Én a véleményemet írtam - és írom - le ezek után is, és piszokul nem érdekel, hogy ez neked nem tetszik!

Igen, a CATL meg fog épülni, amibe - sajnos - a kis fika pártok bele fognak bukni!

2023. márc. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
27-es szerintem kezelésre szorulsz. Sehol nem foglalkoztam és nem is foglalkozok Torockaival és a többi kis párttal. Ebbe a gyárba a fidesz fog belebukni helyi szinten biztos. Papplaci végre felköltözhet pestre egy jó kis zsíros államtitkári állásért cserébe, pár év múlva arra se fog emlékezni merre van Debrecen, te meg szívhatod az akksigyárad gőzét boldogan. Csak az a baj, hogy sokak nem lesznek ettől annyira vidámak mint te.
2023. márc. 31. 07:17
 29/39 anonim ***** válasza:
59%

24 - "lehet jobban jártak mint mi a kínai akksigyárunkkal."

Akkor neked a kínaiakkal van bajod, ezek szerint?

Mert jó lenne már eldönteni, hogy mi a búbánat bajotok van?!

2023. márc. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
29-es ha értelmileg visszamaradott vagy akkor kezd újra az általános iskolát. Igen a kínai akksigyárral van a baj Debrecen tőszomszédságában, ami az ország legnagyobb vegyi üzeme lesz és a világ legnagyobb akksigyára, igen ezzel van a baj. Hol vesztetted el a fonalat?
2023. márc. 31. 09:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!