Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai nagy hóesés Orbán vagy...

A mai nagy hóesés Orbán vagy MZP győzelmét vetíti előre?

Figyelt kérdés

Itt szolnoknál szakad a hó, karácsonyi hangulat van választáskor.



Melyik miniszterelnök jelöltnek kedvez a mai hóesés?



2022. ápr. 3. 04:58
A kérdező szavazást indított:
Orbán Viktornak kedvez a hóesés
MZP-nek kedvez a hóesés
95 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
A hóesés általában Karácsony(kor) kedvező...
2022. ápr. 3. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11%
Mindenki a rezsiköltségekre gondol ilyen hidegben, s hát tudjuk, ez Orbán Viktornak kedvez.
2022. ápr. 3. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%
Remélem Viktorét! 🥵💥
2022. ápr. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Nyugdíjasok így kevésbé mennek el, és jól is van ez így :)


Hajrá Összefogás, menjetek el szavazni! :)

2022. ápr. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet megmondani. De valszeg orbanet. Fiatalok kenyesebbek ilyen teren es ok nagyreszt ellenzekiek. Ez van..
2022. ápr. 3. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kerdes nem rossz. Mert valamekkora hatasa biztos van a vegeredmenyre.


Nyilvan aki mindenkepp szavazni akar elmegy, naluk a hovihar sem szamit.


De sok olyan van, akinek egyik alternativa sem tetszik, billeg, es nem is akar elmenni... gondolkozik...de aztan meggondolja magat. Na utobbiakra hatassal lehet az idojaras is. Hideg van... hodara hull.... eddig sem akart nagyon szavazni, most meg foleg nincs kedve kimozdulni. Pedig szep idoben elment volna.


De forditva is lehet. Nincs kiranduloido tehat elmegy szavazni, de sztem az elozohoz kepest ebbol lehet kevesebb.


Ne gondoljuk hogy csak olyan szavazok vannak akik tuzon vizen atmennek a partjukert hogy szavazhassanak.


Egyebken 5-10 evvel ezelott egy kutatas mar jelent meg ezzel kapcsolatban. A rossz ido a vehemensebb, embereit jobbam mozgositani tudo partoknak kedvez.. Akik tenyleg ugy fogjak fel hogy vilagvege ha nem a partjuk nyer. Ok rosszabb korulmenyek eseten is (pl rossz idojaras, hosszu sorok, stb) nagyobb hajlandosagot mutatnak a szavazasra.


Nem irom le, mert mindenki tudja melyikre gondolok. Es mert ugy latom ezert itt lepontozas jar. Pedig nem is rajuk szavaztam, es isten ments hogy nepszerusitsem azt a partot. Csak a velemenyem irtam le.

2022. ápr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Elozo voltam, kieg;

Most olvastam a reszvetel is eddig alacsonyabb volt mint 4 eve.. Most az idojarastol es a kerdestol eltekintve. Az alacsony reszvetel is ennek az igen eros mozgositasi potenciallal rendelkezo partnak segit. Es kb pont ugyanilyen okok miatt.


Raadasul nem is lehetetlen hogy kis reszben eaz alacsonyabb reszvetel pont a rossz idojarasnak tudhato be.

2022. ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
4%
Hajrá fidesz,remélem nem MZP nyer!
2022. ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
7%
#8 én is remélem🧡 most értem haza a szavazásból
2022. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Akinek van egy kis esze, aki egy hangyafasznyit is tájékozott a politikai és gazdasági kérdésekben, az nem szavaz O1G Viktorra. Bízom abban, hogy ma végre eljön az igazság pillanata és a Fidesz darabjaira hullik az elkövetkezendő 4 évben. Hajrá Ellenzék! 💙🇭🇺🇪🇺
2022. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!