Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódott Fideszesek! Ti...

Csalódott Fideszesek! Ti mikor fordultatok el Orbánéktól?

Figyelt kérdés
Normális, kulturált topicnak nyitom ezt, nem azért hogy mindneki Gyurcsányozzon, Sorosozzon meg a másikat szidja. Anno 10-ben és 14-ben még én is a Fideszes szavaztam. Szerintem akkor még nem voltak ilyenek. Akik szintén hátat fordítottak a Fidesznek ők mikor tették? Illetve mi volt az a pont (migráns riogatás, ilyen olyan törvény stb) ami az utolsó meccs volt a pohárban vagy ami már túl sok volt nektek?

2023. márc. 23. 07:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
0%

"Erőteljesen átvert embereknek tartom őket a FIDESZ média által."


erőteljesen átvertek azok ti vagytok

olyan jó lenne mint amilyen gyurcsány alatt is volt

aztán nem értitek miért röhögnek ki titeket a térdüket csapkodva

"erősen átvert emberek" :DDD hát persze

2023. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
100%
#71 Már megint itt vagy, propaganda?
2023. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
90%

#70 Azért küldtem, hogy lásd, nem a lopásról van benne szó. Elqúrt kormányzásról, hibás gazdaságpolitikáról van benne szó, végig hazudott választási kampányról, a szoci képviselők megregulázásáról. De nem azért mert "loptak", hanem mert ők is részesei voltak a hazugságnak, meg a "semmit sem csinálásnak". Akkor most kussoljanak, ha ki kell állniuk a választóik elé, akiknek egészen mást ígértek. Bár én egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy Gyurcsány kibontotta-e előttük az igazság minden részletét. Legalábbis a beszéd bizonyos mondatai erre engednek következtetni. Pl. "trükkök százai, amelyről nektek nem kell tudnotok".

Egyébként is világraszóló nagy baromságot írtál, mert nem én hazudtam nektek, nem én qúrtam el, hanem ők. Én soha nem voltam semmilyen pártnak sem a tagja. Én akkor még Fidesz szavazó voltam, pont a felsoroltak miatt. És mert az őszödi beszéd nélkül is láttam ezeket dolgokat. Azóta meg már kiábrándult Fidesz szavazó vagyok, mert a Fidesz is éppen akkora gané, mint ők voltak. Sőt, azóta mélyen alul múlta még őket is. Lásd a 61-es kommentjét.

2023. márc. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyunk csalódottak!!!!! Sőt, köszönjük, hogy nem engedi ide be a migránsokat, hogy nem az ukránok oldalán áll stb.
2023. márc. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés hozzánk, CSALÓDOTT fideszesekhez szólt! Mi lenne, ha a nem csalódott fideszesek nem trollkodnák és offolnák szét???


Akinek nem tetszik, tegyen fel egy másik kérdést a nem-csalódott fideszesekhez címezve!

2023. márc. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
88%

#74 annyi eszetek sincs mint egy marék molylepkének. A migráncsokat beengedi, és még sokat szándékozik behívni (indiai kamionsofőrök és családjaik, filippínó, stb).

Az tényleg igaz hogy nem az ukránok oldalán áll, hanem a magyarok ősi ellenségei, a barbár, romlott, orosznak hívott, erőszakkal összetartott népség oldalán, amik 1849-ben, 1945-ben, 1956-ban, és azóta is folyamatosan rombolják az országunkat, és másokét is.

2023. márc. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
88%

74 - a "letelepedési kötvényről" hallottál már, jógyerek?!


Rogánék belőletek csinálta a legnagyobb bohócot: ők is, mi is rajtatok röhögünk!

2023. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
74%
Én akkor, amikor megszavazták a 13-as cikkelyt
2023. márc. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 Senior Séf ***** válasza:
76%
1999-ben, az első Orbán kormány idején.
2023. ápr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
90%
A tanárok semmibevételekor.
2023. ápr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!