Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódott Fideszesek! Ti...

Csalódott Fideszesek! Ti mikor fordultatok el Orbánéktól?

Figyelt kérdés
Normális, kulturált topicnak nyitom ezt, nem azért hogy mindneki Gyurcsányozzon, Sorosozzon meg a másikat szidja. Anno 10-ben és 14-ben még én is a Fideszes szavaztam. Szerintem akkor még nem voltak ilyenek. Akik szintén hátat fordítottak a Fidesznek ők mikor tették? Illetve mi volt az a pont (migráns riogatás, ilyen olyan törvény stb) ami az utolsó meccs volt a pohárban vagy ami már túl sok volt nektek?

2023. márc. 23. 07:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
73%

#9


A fizetések azért magasabbak mert a GDP is magasabb.

De a GDP miért is magasabb?

2023. márc. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
95%

#11


Az egy főre jutó persze

2023. márc. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
77%
Én a vármegyézés miatt. Olyan szinten demagóg, hogy beintettem.
2023. márc. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
43%
ja a vármegye :DD földik rombolják a nusika és a klárika nagypapájának örökségét! hát mi marad itt 1948 szellemiségéből? :,((
2023. márc. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
78%

"Máshol is ugyanilyen árak vannak.

Menjél át Ausztriába és nézd meg nyugodtan magad!"


Ausztriában 5-ször annyi fizetésre vannak ilyen árak, azért nem mindegy. Nem mellesleg az osztrák infláció sokkal kisebb mint a magyar.

2023. márc. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
82%

2011-12-ben jöttem rá, hogy ez diktatúra.

a nyerőgépekbe beszereltették százezres költséggel az online (?) számlázórendszert és kb fél évvel később betiltották őket.

.

Oké, hogy fölöslegesek, de úgy hogy előtte kötelezően költeni kellett egy csomót, azt direkt kiszúrásnak tartom.

Én sem sajnálom a gépeket üzemeltetőket, de ez azért genny dolog volt.

2023. márc. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
87%
2011-ben eltolcsy ámokfutásának köszönhetően, majd az mnyp lopás. Azóta már sokkal jobban gyűlölöm a fideszt mint a gyurcsányékat.
2023. márc. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
39%

#15


"Ausztriában 5-ször annyi fizetésre vannak ilyen árak, azért nem mindegy. Nem mellesleg az osztrák infláció sokkal kisebb mint a magyar."


Naja a sógorok kimaradtak Apró nagypapiék rendszeréből.

2023. márc. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
34%

#15


Az inflációt az árnövekedés határozza meg!

Nekem az a gyanúm, hogy ezt is mindenki úgy manipulálja ahogy akarja.

Mint a COVID halottak számát...


Mint hogy az árak ugyanott vannak!

2023. márc. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
85%

Én 22 éves vagyok. 20 éves korom előtt nem igazán követtem a politikát, meg amúgy sem szavazhattam még a 18-as választásokon. Mikor 2 éve jobban elkezdtem figyelni a pártok kommunikációjára, főleg a fideszes propaganda jött velem szemben, és hát nagy részét szégyenszemre el is hittem, bár már akkor is tudtam, hogy nagy része nem igaz.

Mikor az ellenzéknél MZP és Dobrev közül kellett választani, akkor nekem MZP volt a szimpatikusabb. Örültem is, hogy ő nyert, mert azt gondoltam végre van egy kihívója Orbánnak. Aztán jött a háború...

Mikor Orbánék elkezdték a MZP elleni lejáratókampányt, nem igazán dőltem be neki. Azonban mikor bedobták, hogy a baloldal elzárná a gázt, meg égbe emelkednek az árak meg stb., akkor kicsit visszakoztam a baloldaltól, tekintve hogy a családunk gázzal fűt, és nem épp a gazdagabb rétegbe tartozunk. Így hát, a sárgacsekkektől félve végül a Fideszre húztam az x-et. Persze, pár hónap alatt mélységesen megbántam, és azóta is furdall a lelkiismeret, mert ezektől szinte bármi jobb lett volna.

2023. márc. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!