Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csalódott Fideszesek! Ti...

Csalódott Fideszesek! Ti mikor fordultatok el Orbánéktól?

Figyelt kérdés
Normális, kulturált topicnak nyitom ezt, nem azért hogy mindneki Gyurcsányozzon, Sorosozzon meg a másikat szidja. Anno 10-ben és 14-ben még én is a Fideszes szavaztam. Szerintem akkor még nem voltak ilyenek. Akik szintén hátat fordítottak a Fidesznek ők mikor tették? Illetve mi volt az a pont (migráns riogatás, ilyen olyan törvény stb) ami az utolsó meccs volt a pohárban vagy ami már túl sok volt nektek?

2023. márc. 23. 07:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
87%
#29 0%. :D
2023. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
83%

Az első pálfordulásakor,amikor lenyúlta a magánnyugdíjamat,majd percekkel később elkezdte kiépíteni a 2/3-ad erejével maga mögött,full nyilvánosan a mai sok ezer milliárd forintot elnyelő birodalmát.Bedarálta a médiát egy agymosó gépezetté.Innentől egy alternatív valóságban él sokmillió magyar és újraválasztja,mert azt hiszi ez az egyetlen védelmező erő,ami megvédi a világ problémáitól.


Amitől igazán hányok az a kereszténység álcája,ami mögé elbújt.

2023. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
73%
Számomra a Fidesz nem okozott nagy meglepetést. Talán még emlékszünk arra, hogy 1998-ban Orbán összeállt Torgyánnal, hogy legyőzzék az akkori MSZP-t. Na nekem ott nyílvánvaló volt, hogy Orbán mindenre képes a hatalomért. 2010 előtt nagyon készültek kormányra kerülni, gyanus is volt nekem, hogy ha megnyerik a 2010-es választást, akkor a Gyurcsany kormány 2.0 verziója lesz. De azért annó rájuk szavaztam, hátha mégse. Hát de. Ott folytatták, ahol Fletóék abbahagyták, és azóta csak még jobban leépítették az országot kb. minden téren, erkölcsi, szellemi nullát csináltak az emberekből, mindezt úgy, hogy ők, a rokonok, és a haverok kiskirályként élnek, és minden agymenésüket rátukmálják az emberekre. A 2002-2010-es MSZP kormány is egy rakás sz*r volt, de ennyire még akkor sem voltunk mélyen, mint most.
2023. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
64%
#34 Gyurcsány mégis jobb volt mint a fidesz meg orbán hiába elkúrta.
2023. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
37%

#35

Mégis miben volt jobb Gyurcsány?

2023. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
53%
#35 Ő legalább bevallotta hogy lop meg minden orbán még ezt se meri.
2023. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
100%
Meg Gyurcsány nem vett Pegasust!
2023. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
31%

" Ő legalább bevallotta hogy lop meg minden orbán még ezt se meri."


Ja, hát honnan tudod hogy az Orbán nem szokta leszidni az embereit ha tulsokat lopnak, amikor olyan helyen van amiről ugy tudja hogy nem kerül ki amit mondd?

2023. márc. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
35%

#37

Honnan tudod, hogy Orbán nem vallotta még be zárt körökben? Gyurcsány is zárt körökben vallotta be, csak aztán kiszivárgott. Szó nincs arról, hogy az ország színe előtt vallott.


#38

Orbán alatt meg nem lőtték ki rendőrök tüntetők szemét.

2023. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
71%
Gyurcsány sem azt vallotta be, és vele nem is a lopás volt a legnagyobb baj, hanem az elqurás.
2023. márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!