Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak olyan kormánypártiak,...

Vannak olyan kormánypártiak, akik legalizálnák a marihuánát? Vagy a legalizálás párti szinte biztosan ellenzéki/liberális?

Figyelt kérdés

2023. márc. 19. 23:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%
#9 kb nem. Az alkohol sokkal károsabb. A mariskánál eddig csak az átlagos, cigizés miatti károsságot sikerült kimutatni (kátrány, füst). Alkohol visszont súlyos fizikai függőséget, és szervi problémákat okozhat.
2023. márc. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én pl nem élek vele mégis legalizálnám. Egyszerűen nem éri meg az embereket ezzel szekálni, aki füvezni akar, tegye. sokkal fontosabb dolgokkal kéne törődni. Főleg, hogy a rendőrséget is ezzel kötik le a túlszabályzás ami Magyarországon van. Nem hiszem el a rendőrségnek nincs fontosabb dolga mint a füvesek után koslatni.

Ráadásul egyet értek a fölöttem írtakkal, ha az alkohol legális akkor a fű is legyen az. Vagy akkor nyomjuk fullba a kretént és tiltsuk be a piát is, ha ennyire óvjuk a társadalmunkat az addiktív szerektől.

2023. márc. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
37%
Találkoztam olyan füvesekkel, akik 10+ éve rendszeresen tolják a spanglit, és bizton állíthatom, hogy nagyon leépültek szellemileg a korábbi állapotukhoz képest. Csak a füvet tolták, semmi komolyabb, de tisztán is már úgy viselkedtek, mintha nem is ezen a világon, vagy dimenzióban lennének. Nem baj srácok, toljátok csak az anyagot pár hülyével több vagy kevesebb, nem számít, csak arra vigyázzatok, hogy nem a drog teszi tönkre a karriereteket, hanem a drogteszt!
2023. márc. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Alkohol:több 10000 haláleset csak magyarországon évente.

Marihuána:soha senki nem halt bele az egész világon.

2023. márc. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Deutsch Tamás
2023. márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 árokpart ***** válasza:
13-as Sportolókról van szó? Mert más embert miért tenne tönkre a drogteszt. Önmagában ha valaki nem kereskedik vele, nem tart szinte semennyit otthon csak legfeljebb szívot valahol azzal a rendőrség nem foglalkozik.
2023. márc. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16

Nem, ez olyan mondás féle, addig nincs baj, míg meg nem dőlsz. Különben munkahely is feltételül szabhatja az időnkénti drogtesztet. A másik meg az, hogy nagyon ritka az a fogyasztó, aki nem biznyákol, vagy nevel egy-két tövet. Vagyis ha valakit elkapnak, és megfingatják, ki szokott esni pár csontváz mindig a szekrényből. Először a díler ellen vall, aztán meg kiderül, hogy ő is néha továbbadta a cuccot. Legalábbis akiket én ismertem, rövid idő alatt eljutottak erre a szintre.

2023. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Még csak az hiányozna hogy a füvet legalizálják ebben az erősen dohányos, alkoholista országban...

Maximum a cbd-s füvet úgy, mint ausztriában, de azt is csak akkor ha az orvos felírja, de a rendes thc-s, hhc-s at biztos hogy nem. (Libertárius)

2023. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Először a díler ellen vall, aztán meg kiderül, hogy ő is néha továbbadta a cuccot. Legalábbis akiket én ismertem, rövid idő alatt eljutottak erre a szintre."


Na igen, ez is egy nyomos erv a legalizalas mellett.

2023. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!