Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormánypártiak! Több mint egy...

Kormánypártiak! Több mint egy ev távlatából mi a véleményetek az árstopokról?

Figyelt kérdés
Hasznisak voltak? Vagy többet ártottak mint használtak és inkább nem kellett volna?

2023. márc. 11. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Sok szegény embernek nagy segítséget nyújtottak, nekem semmi bajom velük.
2023. márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem károsak, de ezt már akkor is így gondoltam, amikor bevezették. Viszont el tudom fogadni, hogy a kormány így döntött, emiatt még rájuk fogok szavazni.
2023. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

#1 Miért van az, hogy amikor az ársapkákról van szó akkor sajnáljátok a szegényeket, de amikor a hajlèktalanokról akkor kb. Ki akarjátok írtani őket? Vagy amikor valaki felveti hogy túl keveset keresnek a tanárok akkor azual jöttök, hogy váltson szakmát? Vagy amikor valaki felveti, hogy nagyon kevés a munkanélküli segély, ami csak három hónapig jár, akkor szintèn ingyenélő prolinak nevezitek.


Ilyenkor hol marad az empátiátok?

2023. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%
3: A hajléktalan elfoglalja jogtalanul a közterület egy részét, és zavarja a normális többséget, egy szegény meg nem. Remélem, most már érted.
2023. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
#4 Ismersz te egyáltalán szegény embereket? Mert láthatóan nem. Tudod akik üvölztönek, bepiálva a buszokon, és lehugyozzák a falakat, azok többsége nem hajléktalan, hanem szegény. A szegénység ugyanis vannak prediktorai, ès nem, nem olyanok a szegények, mint a népmesékben.
2023. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Így utólag van ami hasznos volt és van ami nem annyira.

Utólag persze lehet okosnak lenni.

2023. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
5: Tehát szerinted minden szegény üvöltözik meg falakat hugyoz. Ez az ellenzéki világkép?
2023. márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Nem, ez a valóság egy igen jelentős szelete. Persze tagadhatod, csak hülyét csinálsz magadbòl. Nem minden szegény olyqn, mint József Attila volt, ők sajna a kisebbség, de ha valaki valóban komolyan gondolja a szegények megsegítèsèt akkor nem csak akkor segít rajta ha èppen a neki szimpatikus kategóriába esik.

Ès igen, a hajlèktalanok is szegènyek, nàluk kevès szegènyebb ember van.

2023. márc. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!