Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a Jordan...

Mit gondoltok erről a Jordan Peterson videóról?


2023. febr. 26. 00:08
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:
Egyébként én is nő vagyok, mégis mindig nagy érdeklődéssel hallgatom meg őt. A lánya is elég értelmes.
2023. febr. 26. 01:32
 22/58 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy általános tendencia az (és a problémák jelentős része is ebből adódik), hogy az emberek úgy ítélnek meg valamit, hogy meg sem nézték a tartalmát, nem olvasták el, nem hallgatták végig. Legyen már annyi mindenkiben, hogy mielőtt kritizáló véleményt formál, üljön le és hallgassa végig az egészet, és csak utána kommentálja.
2023. febr. 26. 01:35
 23/58 anonim ***** válasza:
64%
20: nálam érvényteleníti, mert mindenki a saját szűrőjén keresztül látja a világot. És egy saját életében is kudarcot vallott ember véleménye nekem kevésbé releváns, mint egy sikeres, boldog ember véleménye. 15-nek meg igaza van. A nőknek nincs szüksége arra, hogy férfiak osszák az észt róluk.
2023. febr. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 A kérdező kommentje:
23: ha te tudnád, hogy hány pszichiáter lett pusztán amiatt pszichiáter, mert érintett a mentális betegségek terén :D
2023. febr. 26. 01:36
 25/58 anonim ***** válasza:
74%
#23: Ha azt mondom, hogy 1 + 1 = 2, akkor számít az, hogy depressziós vagyok, vagy kiegyensúlyozott, boldog ember?
2023. febr. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
68%
24: tudom. Ettől még JD nem fog jobb színben feltűnni. Valahogy sosem azok osztják az észt, akiknek kéne.
2023. febr. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 A kérdező kommentje:
26: nekem úgy tűnik, hogy jelenleg csak a nem-szimpátiádat fejezed ki. De mi a konkrét problémád azzal, amit mond? Tudsz felsorolni érveket is?
2023. febr. 26. 01:43
 28/58 anonim ***** válasza:
79%
#23: Nem véleményről van szó továbbra sem, hanem megfigyelt dolgok elmondásáról.
2023. febr. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
79%

#18: "Ebben az esetben úgy érzem, benned valamiféle kisebbrendűségi érzés van a férfiakkal szemben, mert érzékenyen érint, ha a nőkről beszélnek nélkülük. Ezt nem sértésnek szántam, csak tényközlésnek."


:-)))))))


Kapaszkodj meg: férfi vagyok! (a 15-ös) :-))) És nem vagyok azonos a 14-essel (aki szerintem nő, a hozzászólása alapján).


Én egyszerűen csak úgy gondolom, hogy nem jó VIZUÁLIS üzenet senkik problémáját úgy megbeszélni, hogy nem jeleníted meg az adott csoportot (attól még tartalmilag lehet igazuk, nem tudom, nem néztem végig).


Ez inkább audiovizuális kommunikáció, nem tartalmi kérdés: nem ülünk le nyolcan fehérek beszélgetni a romák, feketék, stb. problémáiról egy műsorban, amit ráadásuk oróbálunk nekik címezni, őket megérinteni vele.


Há egyet mutatóba csak odaültetsz, hogy növeld a műsorod hitelességét, nem?


De ha neked ez így van jól, akkor neked tessen így (nekem sem személyemben van vele bajom), de láthattad, hogy a 14-es hozzászólás is azt igazolta, amit mondtam: kontraproduktív a felállás, az ellenkezőjét éri el, mint amit szeretne.


10-ből 9 nő már azért is fel fog csattanni, hogy nőt nem kérdeznek a dologról, két pasi beszélget róluk. Így a videó nem éri el a célját, csak ennyit mondtam.

2023. febr. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
43%
#29: Ha valaki az alapján figyel egy témára, hogy kik beszélnek róla, annak szerintem nem is érdemes figyelnie.
2023. febr. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!