Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szili Katalin végre felébredt?

Szili Katalin végre felébredt?

Figyelt kérdés

[link]


Bár én nem vagyok baloldali,de most respektálom Szili Katalin lépését,hogy kilépett az mszpből,és feloszlott a vörös köd a szeme elött,és tisztán lát végre,hogy ami az mszpn belül folyik az gyomorforgató!!Sztem besokallt Ő is és átlát már a szitán,ezért lépett ki,ebből az agymosott pártból!


2010. okt. 4. 21:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A 40%-os Fideszes válaszolóval abszolút egyetértek,én is igy látom!Sztem nem megélhetési politikus,de ez az én véleményem.
2010. okt. 4. 23:16
 12/20 anonim ***** válasza:

"Ki beszélt itt Gyurcsányról? Talán a férje? Le kéne szokni erről a "deagyurcsányozásról", lassan másfél éve a háttérbe vonult, nem kéne még mindig rettegni tőle."

mondhattam volna mást is aki bent ül és semmit sem csinál, csak élvezni a mentelmi jogot, a fizetést, és a Parlament melegét.

2010. okt. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
már 4 éve eltakarodhatott volna a pics*ba
2010. okt. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
el fog tűnni a süllyesztőben
2010. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Lehet...,de az mszp is! Én nem látok nekik sok jövőt!
2010. okt. 5. 14:55
 16/20 anonim ***** válasza:
Azt sem tudtam, hogy MSZP-s volt. Mellesleg jobban örülnél,ha Ovi oldalán látnád?
2010. okt. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Utolsó..,Te melyik országban éltél az elmúlt 8 évben?:D Szili kőkemény mszp-s volt..,amúgy nem örülnék ha Orbán csapatában látnám,ettől függetlenül most nőtt a szememben!
2010. okt. 5. 16:16
 18/20 anonim ***** válasza:

Kérdező

ha mszp sincs, akkor mi marad, fidesz?

az egypártrendszer tetszene?

2010. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Az egypártrendszer nem tetszene,annak viszont örülnék ha az mszp megszünne!A Jobbik viszont jó és konstruktiv ellenzék!
2010. okt. 5. 20:25
 20/20 anonim ***** válasza:
azért lépett ki az mszp-ből, mert ő a balolodal híve, és az mszp már messze nem baloldali, igazából semmilyen (magyarul sz@ar). szili észrevette, h van egy űr a baloldalban, és ő kapcsolt elsőnek, hogy ezt bizony az ő pártjával akarja kitölteni. mellesleg a sok kiábrádnult komcsinak, akik jogosan már nem hisznek az mszpben, lesz kire szavazni, ami azért jópár szavazatot ér.
2010. okt. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!