Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szili Katalin végre felébredt?

Szili Katalin végre felébredt?

Figyelt kérdés

[link]


Bár én nem vagyok baloldali,de most respektálom Szili Katalin lépését,hogy kilépett az mszpből,és feloszlott a vörös köd a szeme elött,és tisztán lát végre,hogy ami az mszpn belül folyik az gyomorforgató!!Sztem besokallt Ő is és átlát már a szitán,ezért lépett ki,ebből az agymosott pártból!


2010. okt. 4. 21:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Jól tette, hogy kilépett.
2010. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Sztem is!:)
2010. okt. 4. 21:49
 3/20 anonim ***** válasza:
ennek semmi köze a szemnyitogatáshoz, ébredéshez, megtisztuláshoz, és hasonló okkult politikai hülyeséghez, egyszerűen csak nem akarja égetni magát a vesztes oldalon.
2010. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
szerintem most készül aludni
2010. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
én nagyon örülnék ha végre létrejönnének nyugati stílusú pártok itt magyarországon is elvégre elegünk van már az MSZMPből nem? örülök hogy az LMP mellett alakult még egy nyugati párt idelye volt már
2010. okt. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Morfologus ***** válasza:
Menekül a süllyedő hajóról :D
2010. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én tisztelem Szili Katalint.


Mert: Ő volt aki a trianoni emléknapra eljött. Más. Nem akarta követni amit ez a cionoista mszp csinál. Viszont a bal oldaliságát már nem szeretem. De ettől függetlenül tisztelem és örülök hogy kilépett. ok sikert az új élethééz.


Egy fideszes.

2010. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen egy megélhetési politikus. Amikor még ment a szekér a párt zsászlaját is megcsókolta volna, most meg ő ugrik elsőként a mentőcsónakba.
2010. okt. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen egy megélhetési politikus. Amikor még ment a szekér a párt zsászlaját is megcsókolta volna, most meg ő ugrik elsőként a mentőcsónakba."

talán gyurcsány jobban teszi hogy csöndben ül a parlamentben, 0 felszólalással, 0 munkával? azon kívól a chartások, követői közt meg nagy a hangja. Szili látta hogy nincs előre csak hátra.

2010. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ki beszélt itt Gyurcsányról? Talán a férje? Le kéne szokni erről a "deagyurcsányozásról", lassan másfél éve a háttérbe vonult, nem kéne még mindig rettegni tőle.
2010. okt. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!