Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi Hazánk "náci" de az ukrán...

Mi Hazánk "náci" de az ukrán nácik meg "jók" a baloldal szerint? hogy van ez? a kitörés túra náci de ukrajna azovja nem? hogyan van ez?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok a buta, de sorba nácizzák (bizonyíték nélkül) a mi hazánkat! de az ukrán náciknak pedig kell a fegyver támogatás, hogy van ez? a baloldal nem érzi az iróniát?


Mi Hazánk: az a párt aki azt mondta hogy "a melegeket el kell fogadni"


link: [link]


és az a párt aki a cigányokkal soha nem volt lekezelő (és a párt vezetőjének roma barátja is van) ezt a pártot a baloldal nácizza...


a jobbikot (aki most gyurcsányal van együtt 1 szövetségbe) azt a pártot is a baloldal nácizta...


1-2 baloldali szimpatizáns a fideszt is nácizta (amit aztűn végképp nem értek)


de oké... mindenki náci és rossz!


a kitörés túrát is nácizzák (Magyarok akik megvédték az országot a kommunizmus elől) nem értem mi a nácizmus ebbe de jó, ez is nácis!


DE! azokat az ukránokat akik horogkeresztes zászlóval és tetoválással mennek harcolni (nemsokára német tankokkal rádásul, lol) azokat nemhogy nem nácizzák de még a támogatásért sírnak hogy támogassuk őket... tehát a logikát nem értem! és lehet mondani hogy "csak 1-2% náci a társadalomnak ott, nem egész ukrajna!" oké ez igaz is, de van 2 hiba!


1: facebook az azov (náci ukrán csoport) engedte hogy csoportot csináljanak (tehát 1 náci csoport jelen lehet a facebookon)

2: (bár ez a háború elején volt de) több olyan baloldali kommentet láttam hogy "hajrá azov" (tehát náci csoportnak szurkolt)


lehet én vagyok buta de 1 viszonylag elfogadó párt miért náci és 1 nyíltan náci mozgalom miért hős? ezt a logikát nem értem... tudnátok segíteni?


és mielőtt valaki írná "az azov és a ukrán nácik védték a hazát" oké ez igaz! DE! a kitörés túra akkor miért rossz náci? ott Magyarok csinálták ugyanezt (rádásul pont mi is az oroszokkal szembe) valamint a betyársereg szintén miért "rossz náci" mikor őkis 1 hazafi csoport? annyi különbség hogy az azovnál a nácizums (én véleményem szerint) jobban meglátszik, míg a betyárseregnél a hazafiság ami inkább kijön!


szóval a betyársereg "rossz náci csoport" de az azov "jó náci csoport"

a kitörés túrába meghalt magyarok "nácik (bár nem tudom miért lennének azok) tehát ők nem hősök hogy védték a hazát, de az ukrán azov hős mert védi a hazát



És nem, nem az ukrajnai nácik vagy a magyar szélsőségesek megvédése a célom, csak szimplán a kettősmércét nem értem! elismerem tőlem a baloldali ideológia messze áll de mindig megpróbálom logikailag megnézni a másik oldalt hogy mi az érve, mit szeretne! de itt a logikát ebbe nem értem! az ukrán nácik miért jók míg a magyar hősi halott katonák miárt nácik automatikusan (és miért "rossz nácik")


persze irónikusan írom "jó náci" meg "rossz náci" mert úgy látom hogy a baloldal szemébe van "jó" és "rossz" náci, csak ebbe a logikát nem értem!


szóval valaki leírná hogy megértsem?



2023. febr. 9. 16:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
61%
A marxistáknak lételemük a kettős mérce, hiszen anélkül kb. semmilyen véleményüket nem tudnák alátámasztani.
2023. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
37%

A Mi Hazánkot nem azért nézem le, mert náci, hanem mert elvtelenül kollaborál a feudálfasiszta Fidesz-rezsimmel.


A náci-szimbolika iránti vonzódás pedig militarista körökben mindig is divat volt, inkább egyébként külsőségekben, nem annyira elvi szinten. Ez mind az ukrán Azov, mind az orosz Wagner köreiben gyakori. Ez alapján nem különböznek érdemben az ukrán és orosz “nácik”, egyébként én ennek a gyerekes hóbortnak egyik oldalon sem tulajdonítok nagy jelentőséget (és a Mi Hazánknál sem, akikkel, mint mondtam, nem ez a baj)

2023. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
45%
#22 Gyurcsány apád és maffiája több lényeges dologban ért egyet a Fidesszel, mint a Mi Hazánk.
2023. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
35%

Az amicsik irányítják a baloldalt, ha ők azt mondják hogy az ukránok a jók akkor nekik nyalják a seggüket.

Az meg rég kiderült hogy a balosok szerint minden ország fontosabb mint Magyarország

2023. márc. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

24:


Az tény, hogy a rendszerváltás utáni szocikban volt egy beteges megfelelési kényszer az EU és a nyugat felé. Ez nekem sem tetszett.


A Fidesznek volt egy pár éves időszaka, amikor a külpolitikáját egy egészségesnek mondható szuverenizmus jellemezte, de ezt mára felváltotta egy öncélúan kekeckedő, belpolitikai céllal hőzöngő ostoba ámokfutás, melldöngető frusztrált önzés a nyugat felé, és egy a szoci megfelesési vágyat is felülmúló, rendkívül kínos igazodás a Putyini Oroszország irányában.


Cseberből vederbe, ráadásul egy szaros vederbe.

2023. márc. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!