Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Libsik-ballibek,oláh hazafiak!...

Libsik-ballibek,oláh hazafiak! Mit szóltok hogy a DK-s IDEA szerint a fidesz tovább erősödött,még a libsi pártok stagnálnak?

Figyelt kérdés
[link]

2022. nov. 21. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
" Készülnek..."🤣🤣🤣
2022. nov. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
Válaszul Feri decemberben lépni fog. Lehet, feloszlatja a DK-t? XD
2022. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Figyeld a válaszokat: a sok hülye vidéki proli, akik csak M1-et néznek stb. Véletlenül sem bennük van a hiba, nem, az soha.
2022. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Aki ezen még meglepődik, az egy kő alatt élt eddig. :)


Orbán módszeresen kiherélte az ellenzéket 12 év alatt, a megbuherált választási rendszerrel, a lejáratókampányokkal, a média bekebelezésével, a propaganda-hadjárataival. Manapság már csak buta/mazohista emberek állnak balodali politikusnak, hisz beleszólásuk úgysem lesz semmibe, ha pedig fájó pontra tapintanak, jó eséllyel nyakukba kapnak egy lejáratókampányt.


Nálunk nincsenek ellesúlyok már, nincs ellenzék, nincs sajtó (van aki kész kérdéseket olvas fel, és van, aki nem kérdezhet), nincsenek nyilvános viták, nincsenek szavazások. Ez van, egypártrendszer lettünk, diktatúra, ha úgy tetszik.

2022. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Mit szólnék?


Örülök :D A választások után három hónappal kijöttem Ausztriába, míg Mo-n diplomás tanárként a belem kidolgoztam a rengeteg fizetetlen túlmunkával, nettó 207 ezres bérért, albérletben nyomorogva, addig itt keresek nettó 1850 eurót egy egyszerű recepciós munkával, ami mellett még szabadidőm is marad. Plusz ingyen van a szállás és munkanapokon 3 ingyenes étkezéssel. Pedig itt a boltokban olcsóbb az élelmiszer.


Úgyhogy szívből örülök, hogy erősítitek a saját nyomorotokat, remélem bele is döglötök, míg a gazdátok hízik rajtatok.

2022. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5 Kamu vagy ;)
2022. nov. 21. 17:14
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen sokan rájöttek, hogy szabad a lopás.
2022. nov. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem kamu, de higgy, amit csak szeretnél...
2022. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 DK-s ***** válasza:
87%

Fityeszes anti-hazafi!


Hol is írja, hogy a fidesz erősödött? XD

2022. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Hazaköltöztem Romániába, igaz még tavaly. Pedig annak idején nagy reményekkel költöztem Magyarországra, de be kellett látnom, hogy nevetséges ami ott megy. Ennél még ezen a sz*r helyen is jobb a közhangulat, mint ott, ahol az egész országot áthatja a gyűlölet és az ellenségeskedés. Többet nem követem el ezt a hibát, hogy oda költözzek. Nyugat-Európán még gondolkodom.
2022. nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!