Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi Hazánk "náci" de az ukrán...

Mi Hazánk "náci" de az ukrán nácik meg "jók" a baloldal szerint? hogy van ez? a kitörés túra náci de ukrajna azovja nem? hogyan van ez?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok a buta, de sorba nácizzák (bizonyíték nélkül) a mi hazánkat! de az ukrán náciknak pedig kell a fegyver támogatás, hogy van ez? a baloldal nem érzi az iróniát?


Mi Hazánk: az a párt aki azt mondta hogy "a melegeket el kell fogadni"


link: [link]


és az a párt aki a cigányokkal soha nem volt lekezelő (és a párt vezetőjének roma barátja is van) ezt a pártot a baloldal nácizza...


a jobbikot (aki most gyurcsányal van együtt 1 szövetségbe) azt a pártot is a baloldal nácizta...


1-2 baloldali szimpatizáns a fideszt is nácizta (amit aztűn végképp nem értek)


de oké... mindenki náci és rossz!


a kitörés túrát is nácizzák (Magyarok akik megvédték az országot a kommunizmus elől) nem értem mi a nácizmus ebbe de jó, ez is nácis!


DE! azokat az ukránokat akik horogkeresztes zászlóval és tetoválással mennek harcolni (nemsokára német tankokkal rádásul, lol) azokat nemhogy nem nácizzák de még a támogatásért sírnak hogy támogassuk őket... tehát a logikát nem értem! és lehet mondani hogy "csak 1-2% náci a társadalomnak ott, nem egész ukrajna!" oké ez igaz is, de van 2 hiba!


1: facebook az azov (náci ukrán csoport) engedte hogy csoportot csináljanak (tehát 1 náci csoport jelen lehet a facebookon)

2: (bár ez a háború elején volt de) több olyan baloldali kommentet láttam hogy "hajrá azov" (tehát náci csoportnak szurkolt)


lehet én vagyok buta de 1 viszonylag elfogadó párt miért náci és 1 nyíltan náci mozgalom miért hős? ezt a logikát nem értem... tudnátok segíteni?


és mielőtt valaki írná "az azov és a ukrán nácik védték a hazát" oké ez igaz! DE! a kitörés túra akkor miért rossz náci? ott Magyarok csinálták ugyanezt (rádásul pont mi is az oroszokkal szembe) valamint a betyársereg szintén miért "rossz náci" mikor őkis 1 hazafi csoport? annyi különbség hogy az azovnál a nácizums (én véleményem szerint) jobban meglátszik, míg a betyárseregnél a hazafiság ami inkább kijön!


szóval a betyársereg "rossz náci csoport" de az azov "jó náci csoport"

a kitörés túrába meghalt magyarok "nácik (bár nem tudom miért lennének azok) tehát ők nem hősök hogy védték a hazát, de az ukrán azov hős mert védi a hazát



És nem, nem az ukrajnai nácik vagy a magyar szélsőségesek megvédése a célom, csak szimplán a kettősmércét nem értem! elismerem tőlem a baloldali ideológia messze áll de mindig megpróbálom logikailag megnézni a másik oldalt hogy mi az érve, mit szeretne! de itt a logikát ebbe nem értem! az ukrán nácik miért jók míg a magyar hősi halott katonák miárt nácik automatikusan (és miért "rossz nácik")


persze irónikusan írom "jó náci" meg "rossz náci" mert úgy látom hogy a baloldal szemébe van "jó" és "rossz" náci, csak ebbe a logikát nem értem!


szóval valaki leírná hogy megértsem?



2023. febr. 9. 16:53
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
a válaszokat köszönöm előre!
2023. febr. 9. 16:53
 2/25 anonim ***** válasza:
18%
Az ukrán nácik a mi kutyánk kölyke
2023. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%

2015 óta mindig van egy ügyeletes szent tehén amit imádni kell, az aktuális globalista politikai érdekek mentén.


Voltak a migránsok, aztán az LMBTQ, most meg az ukránok.

2 év múlva megint más lesz.

2023. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

#2

kifejtenéd?

2023. febr. 9. 16:59
 5/25 A kérdező kommentje:

#3

egyetértek! énis így látom!

2023. febr. 9. 16:59
 6/25 anonim ***** válasza:
43%
Az ukrán nácik pontosan 2014es krimi incidens óta lettek "nácik". Előtte semmit sem lehetett erről hallani, érdekes mód, csak onnantól, hogy a magyar nácik feltűnően elkezdtek rajongani egy egykbs kommunista fanért és próbálják legalizálni Putyin háborúját.
2023. febr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%

Azok most jó nácikák. Főleg ha még magyarellenesek is, attól merevedik különösen a pöcörő.

Ezen rajongói rinyáltak, rettegtek a mindenféle fasisztanáci veszélytől anno, most meg beterelnének egy állami szinten soviniszta, korrupt pöcegödör országot a nátóba és eu-ba.

2023. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
40%
Ti ezzel mosdatjátok saját magatokat, hogy közben a ruszkikért rajongtok?
2023. febr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%
A háború előtt a nyugati sajtó is írt a súlyos ukrán nácizmusról, banderakultuszról, csak aztán fordult egyet a propagandagépezet. Velük pedig együtt mozognak a globálidióta agyatlan ballibek is. Láttuk ezt jelenséget a migránsokkal, a coviddal, egyéb "current thing"-el is.
2023. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
33%
Én megfordítom a kérdést: a németek és magyarok harca az oroszok ellen jó, az ukránok harca az oroszok ellen rossz?
2023. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!