Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi Hazánk "náci" de az ukrán...

Mi Hazánk "náci" de az ukrán nácik meg "jók" a baloldal szerint? hogy van ez? a kitörés túra náci de ukrajna azovja nem? hogyan van ez?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok a buta, de sorba nácizzák (bizonyíték nélkül) a mi hazánkat! de az ukrán náciknak pedig kell a fegyver támogatás, hogy van ez? a baloldal nem érzi az iróniát?


Mi Hazánk: az a párt aki azt mondta hogy "a melegeket el kell fogadni"


link: [link]


és az a párt aki a cigányokkal soha nem volt lekezelő (és a párt vezetőjének roma barátja is van) ezt a pártot a baloldal nácizza...


a jobbikot (aki most gyurcsányal van együtt 1 szövetségbe) azt a pártot is a baloldal nácizta...


1-2 baloldali szimpatizáns a fideszt is nácizta (amit aztűn végképp nem értek)


de oké... mindenki náci és rossz!


a kitörés túrát is nácizzák (Magyarok akik megvédték az országot a kommunizmus elől) nem értem mi a nácizmus ebbe de jó, ez is nácis!


DE! azokat az ukránokat akik horogkeresztes zászlóval és tetoválással mennek harcolni (nemsokára német tankokkal rádásul, lol) azokat nemhogy nem nácizzák de még a támogatásért sírnak hogy támogassuk őket... tehát a logikát nem értem! és lehet mondani hogy "csak 1-2% náci a társadalomnak ott, nem egész ukrajna!" oké ez igaz is, de van 2 hiba!


1: facebook az azov (náci ukrán csoport) engedte hogy csoportot csináljanak (tehát 1 náci csoport jelen lehet a facebookon)

2: (bár ez a háború elején volt de) több olyan baloldali kommentet láttam hogy "hajrá azov" (tehát náci csoportnak szurkolt)


lehet én vagyok buta de 1 viszonylag elfogadó párt miért náci és 1 nyíltan náci mozgalom miért hős? ezt a logikát nem értem... tudnátok segíteni?


és mielőtt valaki írná "az azov és a ukrán nácik védték a hazát" oké ez igaz! DE! a kitörés túra akkor miért rossz náci? ott Magyarok csinálták ugyanezt (rádásul pont mi is az oroszokkal szembe) valamint a betyársereg szintén miért "rossz náci" mikor őkis 1 hazafi csoport? annyi különbség hogy az azovnál a nácizums (én véleményem szerint) jobban meglátszik, míg a betyárseregnél a hazafiság ami inkább kijön!


szóval a betyársereg "rossz náci csoport" de az azov "jó náci csoport"

a kitörés túrába meghalt magyarok "nácik (bár nem tudom miért lennének azok) tehát ők nem hősök hogy védték a hazát, de az ukrán azov hős mert védi a hazát



És nem, nem az ukrajnai nácik vagy a magyar szélsőségesek megvédése a célom, csak szimplán a kettősmércét nem értem! elismerem tőlem a baloldali ideológia messze áll de mindig megpróbálom logikailag megnézni a másik oldalt hogy mi az érve, mit szeretne! de itt a logikát ebbe nem értem! az ukrán nácik miért jók míg a magyar hősi halott katonák miárt nácik automatikusan (és miért "rossz nácik")


persze irónikusan írom "jó náci" meg "rossz náci" mert úgy látom hogy a baloldal szemébe van "jó" és "rossz" náci, csak ebbe a logikát nem értem!


szóval valaki leírná hogy megértsem?



2023. febr. 9. 16:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
54%

"Ti ezzel mosdatjátok saját magatokat, hogy közben a ruszkikért rajongtok?"


Mondjuk ezzel az erővel meg cáfolhatnád a fentebbieket....

2023. febr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
16%

#9

A német Waffen SS király volt, hogy harcolt az oroszok ellen, az UPA viszont f#sszopó volt, mert harcolt az oroszok ellen? Nagyon logikátlan a gondolkodásotok.

2023. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
72%

Az azovosok tetoválása csak hasonlít a horogkeresztre. Akikre meg egy kis bajszos ember van tetoválva az meg csak hasonlít Hitlerre.

Az egész egy félrevezetés. Ezeket az ukrán nemzeti hősöket az oroszok rossz színben akarják feltüntetni.

De mi nem hisszük el hogy ezek a kedves emberek fenyegették a kárpátaljai magyarokat. Ha mégis fenyegették őket akkor biztos hogy megérdemelték.

2023. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
46%
Én megfejtettem, az itt eltöltött 50 év alatt, a fél országot felcsinálták és az akkori zabigyerekek, most kezdtek el rajongani az orosz apjukért. Más ötletem nincs.
2023. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
57%
#12 Jaj, ugyan már, a háború előtt ti voltatok a legnagyobb ruszkiszopók, hirdettétek, hogy a csúnya magyarok így meg úgy meg szegíny hős orosz felszabadítók. A szabadság téri szovjet emlékművet is bevédtétek. Most meg szélkakas módjára fordultatok át. Ha már a logikátlanságról beszélünk...
2023. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

#8

ki beszélt erről? ne tereld a témát! a kérdésre adj választ

2023. febr. 9. 17:54
 17/25 A kérdező kommentje:

#10

nem mondtam hogy mi jó és mi rossz, annyit kérdeztem hogy az miért rossz ha ez jó?

2023. febr. 9. 17:55
 18/25 anonim ***** válasza:
36%
#14 Magadból indulsz ki, te vagy itt az egyetlen ruszki/foskrán zabigyerek, látszik abból, ahogy rá vagy görcsölve erre, ahogy minden kérdés alá idehányod ezt.
2023. febr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Ez rémlik még valakinek?

2023. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
66%
Kettős mérce, szokd meg.
2023. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!