Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Összejönnél olyan emberrel,...

Összejönnél olyan emberrel, akiről előre tudod, hogy politikailag egész más véleményt képvisel, mint te? És szinte borítékolhatók a viták emiatt?

Figyelt kérdés

2023. febr. 6. 10:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Egyszer randizgattam egy jóféle 40es milf-el.

Nyomta nekem a retardált szövegét migránsokról, meg család így, család úgy, brüsszel, stb.

Megb-sztam párszor, majd mindenhonnan letiltottam és felszívódtam.


Randizgattam egyszer egy hülye lipsi p-csával is.

Az meg a fideszt szidta, meg szövegelt a b-zikról, melegjogok, pride, blabla, meg oktatásról, meg ilyenekről.

Azt is megb-sztam párszor, majd őt is mindenhonnan letiltottam és felszívódtam.


Ezek ennyire jók.

Megb-szni, behúzni a strigulát, aztán lelépni.

Épeszű ember ezeknek az idiótáknak a politikai szövegeléseit képtelen elviselni.

2023. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem szexelek fideszessel.
2023. febr. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

#11

"Politikai ideológiája mindenkinek van. Még annak is, aki nem tud róla és el se megy szavazni."


Elhiszem, hogy neked jó ez, hogy mindenkire ráhúzod, de nekem nincs politikai ideológiám.


A politika célja ugyanis a társadalom működésének valamiféle irányba terelése, jobbító szándékkal, azaz a társadalom működésével kapcsolatos szabályozás létrehozása, működtetése, amely biztosítja a társadalom működésével kapcsolatos érdekeket, és egy törvényesített uralmi rendszer biztosítása.


Ahhoz, hogy valakinek politikai ideológiája legyen, egyet kell értsen a politika alapvető céljával, azaz hogy lehetséges, és egyáltalán, kívánatos dolog a társadalmi működés jobbítása és társadalom és törvényesített uralmi rendszer működtetése.


Én alapvetően már ezzel a céllal sem azonosulok, mert számomra eleve irreleváns a társadalom bármiféle érdeke, csakis a saját életem foglalkoztat, és eleve az emberek nagy számú jelenléte, a társadalom létezése számomra nem kívánatos dolog.

Ha tehetném, én elpusztítanám az emberek 99,99%át és így a társadalmakat is.

2023. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
96%
Éppen most írtad le a saját politikai ideológiádat. :)
2023. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
20%

Épp most vezettem le, hogy ez miért nem politikai ideológia.

A politikai ideológia a társadalomról szól.

Ez meg személy szerint rólam szól.

2023. febr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
93%
Az rohadtul nem rólad szól, hogy embereket akarsz ölni.
2023. febr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
60%

"a társadalom létezése számomra nem kívánatos dolog"


Na kíváló, ez is egy politikai kategória. :)) Te úgy akarod megváltoztatni a társadalom jelenlegi működését, hogy felszámolnád a jelenlegi kereteket.


Ahogy a nihilizmus is egy filofóziai irányzat és a teljes "laissez fair"-nevelés (ami azt mondja, hogy igazából nem szabad nevelni) is egy nevelési stílus.

2023. febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha képes elfogadni, hogy nekem más a véleményem, akkor igen.
2023. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem keverem a amgánéletet és a politikát.
2023. febr. 7. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!