Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kitörne a III. világháború,...

Ha kitörne a III. világháború, akkor az alábbi opciók közül melyiket támogatnád Magyarország sorsát illetően?

Figyelt kérdés

2023. jan. 21. 03:15
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

#35


Ki az ateista? A komcsi haverjaid?


Egyébként meg a legnagyobb b*zik azok pont a keresztények közt vannak. Elég csak megnézni, hogy jelenleg is pont a pápa a legnagyobb homoklobbista.

Libsik, keresztények, komcsik... nekem egy kutya mind. Ugyanabból a zsidó fertőből jön az összes

2023. jan. 23. 10:25
 32/34 anonim ***** válasza:
76%

Libsik, keresztények, komcsik... nekem egy kutya mind.


Akkor talán menj el egy másik menhelyre is, és nézz körül xD


Kádár, meg Rákosi barátod miatt van ekkora pofád, amíg ők nem zárták be ok nélkül a templomokat, kussban ment mindenki a templomba vasárnap.

2023. jan. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Rosenfeld rabbit ne nevezd a barátomnak. Az egy pszichopata tömeggyilkos volt. Csakúgy mint szinte az összes kommancs vezető. Ezt a kort sírja most vissza a keresztény fidesz, és ennek a bagázsnak a tagjai ültek át a DK-MSZP-Fideszbe.


Illetve ennek az eszmének képviselőit tartják nagyra a liberálisok (TGM, Lukácsi stb). Tehát az egyedüli kommunista itt nem más mint a Lukácsi Györgyös TGM-s liberálisok, illetve a neokádárista fideszesek.


Mintha nem lett volna elég zsidóterror 56-ban...

Bár azok után, hogy az 56-os forradalmárokra lövöldöző szovjet-véreb Hornot választották meg a libsik, én már ne csodálkozom semmin.

2023. jan. 23. 11:14
 34/34 anonim ***** válasza:
30%
A Mi Hazánk az utsó esélyünk!
2023. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!