Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért hiszik...

Az ellenzékiek miért hiszik magukat nagy megmondónak, ha ezredszer is azzal jönnek, hogy Orbán fizetése emelkedik?

Figyelt kérdés

Annyiszor jöttek már ezzel az ellenzékiek, hogy bezzeg az OBÁN fizetése tud emelkedni, a többire nincs pénz. Belegondolnak abba, hogy Orbán Viktor fizetése mennyibe kerül? Mert ha belegondolnának, akkor rájönnének, hogy az ő fizetése semmiség, mert belőle csak 1 van, egy fizetést kell kigazdálkodni csak. Akkor mért erről pampogtok hónapok óta?


Mellesleg Orbán Viktor olyat tett, amit az ezeréves történelem során senki más nem tett. Több mint tíz éve kormányoz, milliók rajonganak érte, a mai napig. Ha valaki, akkor ő megdolgozott érte. Ő megérdemli.



2023. jan. 5. 17:37
1 2
 11/15 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Belegondolnak abba, hogy Orbán Viktor fizetése mennyibe kerül? Akkor mért erről pampogtok hónapok óta?


Ez volt a két kérdésed! Ezekre te milyen választ várnál?

2023. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

"Fogyatékos🤦‍♂️🤦‍♂️"


Én vagyok fogyatékos, de te nem tudsz reagálni egy kérdésre sem, akkor ki is a fogyatékos? Vagy a kérdést nem értetted meg?

2023. jan. 5. 18:08
 13/15 A kérdező kommentje:

"Belegondolnak abba, hogy Orbán Viktor fizetése mennyibe kerül? Akkor mért erről pampogtok hónapok óta?



Ez volt a két kérdésed! Ezekre te milyen választ várnál?"


Ja én azt hittem, hogy ez nyilvánvaló.


Hát arra hogy Orbán pénze az államháztartásnak olyan kevés, hogy nincs mit kigazdálkodni, mert meg se érzi az államkassza. Szóval erre nem kell előteremteni a pénzt, mint 100.000 tanár fizetésemelésére.

2023. jan. 5. 18:10
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj kérdező, de ez színtiszta demagógia. Orbánnak van pénz megemelni a fizetését? A tanároknak meg nem igaz, hogy nincs 50%. Ilyenkor illene szolidaritást vállalnia a népével és igenis éhezzen ő is
2023. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Micimacko67 ***** válasza:
89%
Kérdező, te mikor kaptál utoljára béremelést?
2023. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!