Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miniszterelnök...

Orbán Viktor miniszterelnök urat miért kritizálják olyan sokan? Bevallom őszintén nekem szakmunkás végzettségem van, de soha ilyen jól nem kerestem itthon mint Orbán úr kormányzása alatt. Szerintem szakmunkásként a havi 450 ezer nem rossz.

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 19:11
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

En is szakmunkas vagyok de nem voltam megelegedve a magyar fizetessel es a munkakorulmenyekkel. 6 evvel ez elott kerestem 160.000 nettot feketen napi 10 oraval. Legtobb esetben nem volt meg a 160 sem mert akarkinel is dolgoztam, mindig volt valami ami miatt elobb eljottunk a munkabol aznap mert pl nem szaradt az anyag, esett az eso, stb. Neha volt amikor 4 oraba be voltam jelentve, vagy 6, de sok esetben semmi bejelentes nem volt.


Igaz, hogy ma mar magasabbak a fizetesek de olyan brutalis inflacio van hogy hiaba keresel tobbet, nem jutsz egyrol a kettore.

6 eve 10-12 millioert lehetett falusi kertes hazat venni. Ma ugyan olyan hazakat 20-25 millioert aruljak. A benzinnek az ara is 300 forinttal olcsobb volt literenkent.

2022. dec. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

1.A forint semmit nem ér, iszonyat drága lett minden.

"Az a miniszterelnök, akinek a kormányzása alatt az euró 300 forint fölé emelkedik, az nem tud kormányozni, és le kell mondania!" Ezt Orbán mondta anno.

2.Az állami EÜ és oktatás romokban. Nem lesznek ápolók,mentősök, tanárok, mivel senki se akar ilyen alacsony bérért dolgozni. Ennek az lesz a következménye, hogy megszűnik az állami oktatás és EÜ. Tehát a gazdag szülők gyereke fog tanulni magániskolákban és normális ellátást kapnak magánkórházakban, míg aki csóró az meg gyerekmegőrzőbe rakja a gyereket és ha beteg leszel leszarják. Jól hangzik igaz? :D

3.A csok,babaváró és hasonló gyerekhez kötött támogatások felverték az ingatlanárakat, ahelyett hogy a társadalom egy részét halmozták volna el ingyen pénzekkel, inkább a lakáskínálatat kellett volna növelniük. Most gyakorlatilag lehetetlen lakáshoz jutni annak, aki nem informatikus és nem örököl.

4.Korrupció:Mészáros Lőrinc, Tiborcz és a többi oligarcha a poltikusokkal együtt szétlopják az országot.

2023. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!