Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek hosszabbították meg az...

Minek hosszabbították meg az élelmiszerár stopot?

Figyelt kérdés

Ezek komolyan ilyen dilettáns állatok? Cukrot hónapok óta nem lehet kapni sehol. Csirkemell csak elvétve van itt-ott. Magyar krumplit már sehol nem kapni, import meg nem lesz, ha drágább behozni mint amennyiért el lehet adni. Tojás dettó, bár abból azért van még hazai.

Tejből nem lehet egy kartont venni, olajból is max 2 litert, 5 literes kiszerelés már rég nincs. Mikor lesz már vége ennek a baromságnak?


2022. dec. 13. 22:21
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
45%
Igen, az árstopos tönkretétel szándékos, mint ahogy az emberek globális tönkretétele is. Épp ezért linkeltem hivatalos forrásokat bizonyítékul. Arról nem én tehetek, hogy nem értitek meg, mi történik, miről szólnak a videók. Ne engem állíts már be bolondnak, ha egy hivatalos forrást sem tudsz értelmezni. Dehh majd a népszerűség miatt teszik tönkre az embert. 😄 Nemár! Ennyire hülye te sem lehetsz.
2022. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!