Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek hosszabbították meg az...

Minek hosszabbították meg az élelmiszerár stopot?

Figyelt kérdés

Ezek komolyan ilyen dilettáns állatok? Cukrot hónapok óta nem lehet kapni sehol. Csirkemell csak elvétve van itt-ott. Magyar krumplit már sehol nem kapni, import meg nem lesz, ha drágább behozni mint amennyiért el lehet adni. Tojás dettó, bár abból azért van még hazai.

Tejből nem lehet egy kartont venni, olajból is max 2 litert, 5 literes kiszerelés már rég nincs. Mikor lesz már vége ennek a baromságnak?


2022. dec. 13. 22:21
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
Gratulálok, már boltos berkekben az terjedt, hogy jan1-től tényleg vége, és így normalizálódhatnának az árak. Tény, hogy feljebb menne pl a 2.8-as tej ára, de az 1.5-ös nem 460 hanem mondjuk 340 lenne.
2022. dec. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
66%

#17


Az ilyen beszólásokkal, mint a "Gondolom vagy 4x oltott vagy a mesterséges, náthával egyenlő halálozási rátájú covidra" csak elriasztod azt is, aki esetleg vevő lenne a témára.

2022. dec. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:

#9 Vásárolnék én piaci áron, HA VOLNA MIT! De hiába adnék érte többet, ha NINCS pl cukor.


#17 Te meg vedd be a gyógyszeredet, mielőtt szövődménye lesz!

"náthával egyenlő halálozási rátájú covidra"

Hát azért ne hasonlítsuk már a náthához, jó? Én pl. két évente egyszer vagyok beteg, akkor is max 2 nap torokfájás-köhögés és közben dolgozok (itthonról! - még mielőtt megvádolsz, hogy lefertőzök mást). De a covid úgy ledöntött, hogy egy hétig az ágyból kikelni sem volt erőm.

Az oltás persze nem sokat ért, mert kutyafuttában fejlesztették ki, azzal csak a gyógyszergyártók jártak jól, de ettől még a Covid valós veszély volt.


"Viszont olyan szinten le van butítva az emberiség, hogy ezzel a kis szarral meg lehetett félemlíteni."

Tudod, ez a "kis szar" sok ember életébe került. Nekem édesapám két oltás után került kórházba. Két hétig volt bent és nagyon vacak állapotban volt. Pedig ő kb soha nem szokott beteg lenni.


De foglalkozz nyugodtan a kis konteóiddal, az való neked.


#21 "1.5-ös nem 460 hanem mondjuk 340 lenne."

Hol kapsz te 460-ért 1.5-ös tejet? 600 körül van mindenhol!

2022. dec. 14. 08:55
 24/51 anonim ***** válasza:
38%

De ha egyszer a covid tényleg náthával egyenlő halálozási rátájú, akkor miért hazudjak?


Csak idén meghalt eddig 63 millió ember:


[link]


Bezzeg az, hogy jelenleg 18 millió fertőzöttből mindössze 37 ezer a súlyosabb eset, plusz 3 év alatt 6 millió halott. Ez aztán félelmetes. 😄 Kb így volt ez végig, tök enyhe volt, dehát a média agymosása felnagyította a pánikot és aki beszart, azt ebből nem lehet kirángatni.


[link] coronavirus/


Mellesleg talán azért nem hat a náthára az oltás, mert nem arra van. De ezt felesleges is magyarázni annak, aki oltott. Nyilván sosem fogja már beismerni, hogy át lett vágva. A covid nem volt valós veszély, hanem globális átverés volt. Szóval kedves Kérdező, nem nekem kell a gyógyszer. Adasd be a hamarosan érkező következő mesterséges pandémiára is majd az oltássorozatot, azzán tényleg semmit sem fogsz majd fel a világból.

2022. dec. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
0%
#18 Pontosan, mindenki hülye, csak te vagy helikopter. Nektek már az EU parlament is kontejó, meg bevéded Orbánt és a bandáját, erre még te szólsz be nekem?! 🤨 Ez úgy elég vicces kishaver. Köszönöm a szemléltetést, hogy mennyire is hat az oltás. 😎😘
2022. dec. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:

#24 Az oltás nem sokat ért, nem gondolom csodaszernek és nem is írtam ilyet. És egy ilyen kutyafuttában készített oltás nem is fog kelleni máskor. Eleve csak kettőt vettem fel, a 3. és 4. már tök hülyeség lett volna.


Attól, hogy te épp nem kaptad el a Covidot, mert szerencséd volt, más életébe még nagyon is beleszólt. Nekem szerencsére egyik közeli családtagom sem halt bele, de volt, akinél súlyos lett a betegség és ismerek olyat, akinek az apja belehalt, pedig még 60 éves sem volt. És bár egy influenza is szed halálos áldozatokat, de az influenzát már száz éve ismerjük, van megfelelő oltás rá, a Covid meg egy teljesen új vírus.

Nem kétlem, hogy bizonyos intézkedéseket (pl. a kijárási tilalom) túlzásba vittek, de ne bagatelizájunk már el egy világjárványt.


Mellesleg haszna is volt a Covidnak: nagyon sok cég felismerte, hogy működik a homeoffice és ma sokkal többen dolgoznak otthon, mint a Covid előtt.


De baromira elkanyarodtunk a kérdésemtől, ami az élelmiszerár stopra vonatkozott.

2022. dec. 14. 09:27
 27/51 anonim ***** válasza:
29%
Még annyit tennék hozzá, hogy kb sehol nem vagyok 0%-ra lepontozva, szóval ne kamuzz. Érdekes módon a politika kategóriában nem lehet politikáról beszélni, nem lehet hivatalos forrásokat linkelni, mert itt aztán minden konteó, ami nem találgatás, hanem fix dolog. Tippelgessük csak, meddig mennek fel az árak, meddig tart a háború, mi lesz a kövi években és nézzük hülyének azt, aki pontosan tudja és próbálja felhívni rá a figyelmet, mert az egész teljesen nyíltan zajlik. Na ezért nem szeretem a politika kategóriát, lezüllött, agyhalott emberekkel van tele (tisztelet a kivételnek).
2022. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
22%

"Érdekes módon a politika kategóriában nem lehet politikáról beszélni, nem lehet hivatalos forrásokat linkelni, mert itt aztán minden konteó, ami nem találgatás, hanem fix dolog. "


De, lehet itt politikáról beszélgetni, a konteóid viszont az ezotériába valók, nem a politikába. Talán ezért nem érzed itt jól magad, mert itt nem ezotériáról, hanem politikáról meg a beszélgetés.


"Tippelgessük csak, meddig mennek fel az árak, meddig tart a háború, mi lesz a kövi években"

Tippeljünk. Te azt mondod, hogy nullára fog mindenki szegényedni 7 éven belül (az egész bolygón, nem csak Magyarországon!). Én meg azt tippelem, hogy ez egy baromság.

7 év múlva meglátjuk, ilyen egyszerű a történet.

2022. dec. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
48%
#25 Hol védtem én Orbánt?XD És engem nevezel agyhalottnak?😂 Sajnálom, de rajtad így már csak nevetni tudok.
2022. dec. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:

#28 adtál egy ötletet!


#27 Azt mondod, 7 év múlva nem lesz magántulajdon és mindenki mindent bérelni fog és mindenki szegény lesz. Szerintem meg nem lesz így, még ha szegényebbek is lesznek átlagban az emberek, a magántulajdon nem szűnik meg.


Egy fogadást ajánlok: Megvárjuk a 7 évet. A vesztes átadja az összes magántulajdonát a másiknak :D

2022. dec. 14. 11:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!