Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek hosszabbították meg az...

Minek hosszabbították meg az élelmiszerár stopot?

Figyelt kérdés

Ezek komolyan ilyen dilettáns állatok? Cukrot hónapok óta nem lehet kapni sehol. Csirkemell csak elvétve van itt-ott. Magyar krumplit már sehol nem kapni, import meg nem lesz, ha drágább behozni mint amennyiért el lehet adni. Tojás dettó, bár abból azért van még hazai.

Tejből nem lehet egy kartont venni, olajból is max 2 litert, 5 literes kiszerelés már rég nincs. Mikor lesz már vége ennek a baromságnak?


2022. dec. 13. 22:21
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
68%
39: ezt nem érti, hogy egy felszólalás, az önmagában semmi. Morvai Krisztina is felszólalt többször az EU-ban, aztán lett valami foganatja? Senki nem foglalkozott vele érdemben.
2022. dec. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
36%
Ezt úgy fogják kivitelezni, ahogy most is csinálják. Az emberek le vannak butítva, hivatalos forrásokat konteóznak le, semmibe veszik a parlamenti felszólalásokat, a hivatalos parlamenti dokumentumokat, helyette elhisznek minden szart, amit a média eléjük tesz, bedőlnek majd a következő mesterséges pandémiának is. Nagyon komoly dolgokról van szó, de mindig jön a kimagyarázás, mer ez nem így, ez nem úgy, ez csak egy felszólalás, mer én jobban tudom azt is, amiről most hallok először, hülyekonteóslaposföldes, bármi mást állítasz, mint amit a média, kontejós vagy. Baromira fárasztó! Rajtatok is múlik ez az egész. Megakadályozható lenne minden, de ehhez fel kéne fogni, hogy ez komoly dolog. Nem folytatom, mert itt úgy veszem észre, felesleges bármit is írnom, még én vagyok hülyének beállítva,hivatalos források ellenére is.. Srácok, kicsit többet tudok az egészről, mint amit pár szaros videó mutat. Nektek kéne felfogni, hogy mi történik, nem nekem kell megmagyarázni a dolgokat, amit én hozok fel. Ennyire hülyének ne nézzetek már. Baszki annyira nyíltan zajlik minden, hogy hihetetlen. De amíg foggal körömmel harcoltok ellene, addig én nem segíthetek. Minden jót.
2022. dec. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
Tudjuk, az AIDS vírust is mesterségesen hozták létre, hogy leigázzák az emberiséget és megvalósítsák az új világrendet, ami szépen meg is történt... ja nem!
2022. dec. 14. 14:49
 44/51 anonim ***** válasza:
76%

Közben nézzétek csak mit találtam. 😄 Matolcsy az Új világrendet, a Great Reset-et mutatja be. Nyilván ez is csak egy felszólalás. 🤭🤭🤭


[link]

2022. dec. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:

#44 Megnéztem. Matolcsy valóban új világrendről beszél, de köze nincs ahhoz a sületlenséghez, amit itt összehordtál. Arról beszél, hogy a pénz digitális lesz, a gazdaság átalakul, a robotizáció elterjed. Magyarán: visszaszorul a készpénz és a kis hozzáadott értékű munkákat robotok fogják végezni. Ez pedig semmiképp nem negatív. A digitalizációtól csak az retteg, aki semmihez sem ért.


Egyébként ez a rumble.com is egy sosem hallott oldal, de amit linkel, az meg egy tipikus konteró szennylap.

2022. dec. 14. 15:46
 46/51 anonim ***** válasza:
45%
Jajj, már a forrás sem tetszik neki. Hát keresd meg máshol a videót baszki. 🤣 Matolcsy pont arról beszél, amiről én is, csak ő az árnyoldalát nem közli, pl azt amit az EU parlamentben kimondtak. 🙂
2022. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
10%
Én már nem tudom eldönteni hogy ez trollkodik, vagy önmagától ennyire buta. Vagy esetleg tanították neki.🤭🤡
2022. dec. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
4%
Sztem ez tenyleg ennyire becsavarodott
2022. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
Az a vicces az egészben, hogy a 2-es válaszomat felpontoztátok, ahol írtam, hogy a Holdról is látszik, hogy az emberek tönkretétele szándékos. 🙂 De mikor hivatalos forrásokkal támasztom alá, hogy ez valóban így van, na az már kontejó. 🤣
2022. dec. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:
Mert abban a postban nem írtál baromságot. Azt írtad, hogy az árstop többet árt, mint használ és hogy szándékosan csinálják, ami mindkettő igaz. Szándékosan csinálják, a hatalom és népszerűség megtartása érdekében.
2022. dec. 14. 21:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!