Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek hosszabbították meg az...

Minek hosszabbították meg az élelmiszerár stopot?

Figyelt kérdés

Ezek komolyan ilyen dilettáns állatok? Cukrot hónapok óta nem lehet kapni sehol. Csirkemell csak elvétve van itt-ott. Magyar krumplit már sehol nem kapni, import meg nem lesz, ha drágább behozni mint amennyiért el lehet adni. Tojás dettó, bár abból azért van még hazai.

Tejből nem lehet egy kartont venni, olajból is max 2 litert, 5 literes kiszerelés már rég nincs. Mikor lesz már vége ennek a baromságnak?


2022. dec. 13. 22:21
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
15%
Ahol nem lehet cukrot kapni, az be lesz zárva...
2022. dec. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%
Megfojtjak a kisboltokat. Utban vannak Lorincnek.
2022. dec. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
100%

Eközben orbán az utca harcos:

[link]

2022. dec. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
34%

Klaus Schwab tervéről hallottunk már? Nem konteó, hanem nagyon is valóság.

Ízelítőnek, hogy valóban ez zajlik:


Médiában leadott műsor, több része is van már:

[link]


EU parlament:

[link]


Itt pedig Schwab "Fiatal Globális Vezetők" (YGL, korábban GLT) 93-as diákjai, akik a világ szándékos tönkretételéről tehetnek. Meglepő, hogy Orbán is részt vesz ebben, mint ahogy Putyin is? 🙂 Az egész egy színjáték. Orbán pontosan tudja, mi lesz, sokszor el is jár a szája..


[link]

2022. dec. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
23%
#14 vagyok. Kedves lepontozóim! Akinek az EU parlament sem hiteles forrás erről, az nagyon ostoba. 🙂
2022. dec. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
32%

#15

Tessék.


[link]


Bizony, mi vagyunk az ostobák.

2022. dec. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
22%
#16 Miért érzed azt, hogy fel kell világosítanod valamiről, amit én hozok fel? 🙂 Szerintem világéletedben nem hallottál a YGL-ről, csak gyorsan kerestél valami béna cáfolást. Mellesleg, amit én linkeltem, ott van, hogy ki kicsoda a történetben, mit mondott (sokan elég szókimondóak voltak még a jövőre nézve is). Plusz ott az EU parlament, millió hiteles bizonyíték és millió ember próbálja felhívni erre az emberiség figyelmét. Nagyon sajnálom, ha te olyan ember vagy, aki inkább hülyének állít be, mint megérti, milyen komoly dolgokról van szó. Gondolom vagy 4x oltott vagy a mesterséges, náthával egyenlő halálozási rátájú covidra, szóval nem csodálkozom, hogy nem fogod fel a dolgot. A covid is a terv része volt, le is lehet simán követni, hogy a vuhani képzeletbeli denevér helyett a nagyon is létező vuhani virológiai laborban kotyvasztották és mindez szándékos volt. Viszont olyan szinten le van butítva az emberiség, hogy ezzel a kis szarral meg lehetett félemlíteni. "Nem lesz semmid, de boldog leszel" (Lassan semmit sem fogsz fel a valóságból és ezt gyönyörűen szemlélteted is.) Azt már rég észrevettem, hogy aki sokszorosan oltott, az a hivatalos forrásokra is rámondja, hogy konteó, meg próbálja menteni Schwabot és a YGL diákokat. Szóval nyugi, számítottam olyan emberre, mint te, de nem tudsz érdekelni, mert a helyzet az, hogy nem az én felfogásommal van a probléma.
2022. dec. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
69%
Csak annyi a különbség, hogy én objektív szempontból közelítem meg a dolgokat, és nem feltétlenül nyalok be minden olyat, ami épp tetszhet az elképzeléseimnek. Biztos ok nélkül kötötték ezeket az orrodra. :D Az oltásokkal kapcsolatos eszmefuttatásodra nem vagyok hajlandó reagálni, mert az ott leírtak már bőven elrugaszkodnak a valóságtól, tényektől, ezért konteó hát. Ennek ellenkezőjét sem tudod bizonyízani független forrásból. Részemről befejeztem veled a vitatkozást, annyi megjegyzést még tennék, hogy nem egyszer láttam már válaszként belinkelve a mostani okosságodat, jellemzően 0%-os értékeléssel, szóval mindenki hülye, csak te vagy helikopter.
2022. dec. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, én és a környezetem mindenhez hozzájutunk a boltokban.
2022. dec. 14. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 Demion ***** válasza:
100%

#19

Már megszoktuk, hogyha a boltokban nem is, de a kormánypárti kommentekben mindig lehet cukrot kapni.

2022. dec. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!