Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tarlós vagy Karácsony idején...

Tarlós vagy Karácsony idején volt jobb Budapesten élni?

Figyelt kérdés
Arra kérek mindenkit hogy ne a politikai meggyőződése alapján írjon kommentet. Az szerint mondjátok véleményt, hogy mikor szerettetek jobban a fővárosban élni. Mikor voltak jobbak a mindennapok Budapesten?
2022. dec. 6. 10:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
38%
10-es vagyok, 9-nek ment a válasz.
2022. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
34%
Nyilvánvalóan Karácsony a sokkal jobb városvezető.
2022. dec. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
67%

Közbiztonságban semmilyen változást nem érzékelek, a közterületek talán egy fokkal tisztábbak, jobbak a zöldítési törekvések.

A Blaha elkészült, a lánchíd, 3-metró is jól halad, kicserélték az összes régi buszt, vettek pár CAF villamost, szóval összességében figyelembe véve hogy az iparűzési adó felét elvették a várostól + covid szerintem fejlődik a város.

Az utakkal kellene lassan foglalkozni, de gondolom a kapacitást elviszi a metró és a lánchíd.

Az is tetszik, hogy szigorítottak a bérlet ellenőrzésen, több az első ajtós busz, ami kicsit rontja a komfort érzést de be kell látni ez a nép csak az erőből ért..

8 éve élek itt, maximum 2x utaztam bérlet nélkül, akkor is csak mert nem vettem észre hogy lejárt. (erre mondjuk lehetne szabály, hogy ne ugyanakkora büntetést kapjon egy pár órája lejárt bérletes mint akinek már hónapok óta nincs)


Tarlós idején a 4 es metró befejezése után gyakorlatilag évekre megállt a város, pedig a gazdaság pörgött, volt pénz bőven.. Itt kellett volna kicserélni az összes villamost, és busz de jóvan az úgy, aztán pedig 2015 után a 3 metró volt fontosabb..

2022. dec. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%
#13 Egyetlen dologban nincs igazad, hogy a régi Ikarus buszpark nagy részét Tarlós alatt cserélték le.
2022. dec. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
31%
Tarlósék is ültettek 10.000 fát, a zölditési szándék akkor is megvolt, ez nem egy világjelenség, mindenhol próbálkoznak vele. Nem Karácsonyék vivmánya.
2022. dec. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
27%
Egyértelműen Tarlós. Ő alatta nem volt 20%-os infláció, volt benzin, lehetett olcsón fűteni, nem volt háború, stb. Fúj Karácsony!!!
2022. dec. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
59%
A Fideszesek szerint Tarlós alatt Budapest Dubai volt, Karácsony alatt meg a lebombázott Aleppo.
2022. dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
67%
Most jobban fejlődik a város.
2022. dec. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%
Tarlósnak is megvoltak az érdemei és a hibái is. Karácsonynak egyelőre csak érdemei vannak szerintem (hú, mit kapok ezért :D)
2022. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Két véglet!...

Az egyik "szét tudományoskodta" a város vezetését, a másik meg - a legdiplomatikusabban fogalmazva - sem ért ahhoz, ami a feladata lenne.

Ez a Napnál is világosabb!

Nem véletlenül kell utóbbinak 300 helyettes és 60000 tanácsadó - természetesen zsíros jövedelmekért, ami a karácsony-féléknek soha nem volt drága mások befizetéseiből, másoktól akaratuk és egyet nem értésük ellenére elvett, behajtott javakból.

2022. dec. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!