Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely szebbé és...

Karácsony Gergely szebbé és jobbá tette Budapestet kevesebb mint 2 év alatt mint Tarlós több ciklus alatt előtte?

Figyelt kérdés

Igazi vidéki vagyok, de most nyáron többször Budapestre felutaztam és ámultam, bámultam milyen szép lett a város.


Utoljára 2012-ben voltam Budapesten, de egy lezüllött városképet mutatott , most meg látszik mennyi fejlesztés történt stb..


Érdekes, hogy 2012-ben Tarlós alatt egy lezüllesztett városkép fogadott most meg 2 év Karácsony Gergely vezetés alatt egy teljesen megújult arckép.


2021. aug. 6. 20:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Nálatok falun nincs bicikli sávok meg bogár legelők,illetve részeg csövesek?
2021. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
A Lánchíd felújítását mondjuk sikerült elkezdenie, Tarlósnak volt rá kb egy évtized.
2021. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Adsz abból a motyóból amit nyomsz? Durva anyag lehet! 👌
2021. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
32%

Tarlós az már öreg volt és kiegett.


Karácsony meg a többi alpolgármester együtt tud működni a Fideszes keruleteket vezető polgármesterrel és úgy szépül a város.

2021. aug. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy Tarlós 10 év alatt nem tudta , Karácsony meg 1 év alatt lezongorázta a Lánchíd meg kb. az egész város felújítását
2021. aug. 6. 20:13
 6/23 anonim ***** válasza:
11%
Nem érdekes hanem ezek a tenyek. Kevés pénzből gazdalkodva nem ellopva a kozvavyont csodákra képes bárki.
2021. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
26%
Tarlós csak egy báb volt a fidesznek, régi felújùtott M3-mas kocsikat újítatott fel, ami ugyanannyiba kerül mint egy új metró, nincs benne klíma és most is sz@r állapotban van. Millió emberek utaznak M3 metró, nem érdemlik meg az emberek, hogy jó, klimatizált metróban utazzanak?
2021. aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%

Kár volt megszólalnod, kapásból tudható, hogy fogalmad sincs Budapest helyzetéről és annak állapotáról. Tarlós is újíttatott fel forgalmasabb pontokat, alatta indult meg a 3-as metró felújítása (még ha ehhez kellett is az Árpád hídi botrány), meg úgy-ahogy rendbe szedte a BKK-t.


Most az utóbbi kezd bomlani egyre jobban, a híd felújításához meg beáldozott egy látványos körforgalmat. Ezen felül pokollá tette a közlekedést ott ahol biciklisávokat erőszakolt az utakra, a közbiztonság ismét romlik, pedig ez Tarlós alatt sem volt rendben, és grátiszba még gazt is kapunk dögivel, amit képes méhlegelőnek gúnyolni (a gond ezek helyével van, nem pedig a létezésükkel).

2021. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%
2012 után 7 évig még Tarlós volt, 2 évig Karácsony. Ha 2012-2021 közt nem voltál Bp-n akkor honnan tudod ennyire biztosan hogy Karácsony munkája érdemli a dícséreted?
2021. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#9


Onnan hogy több hiteles helyről olvastam hogy tarlós semmit nem csinált

2021. aug. 6. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!