Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely szebbé és...

Karácsony Gergely szebbé és jobbá tette Budapestet kevesebb mint 2 év alatt mint Tarlós több ciklus alatt előtte?

Figyelt kérdés

Igazi vidéki vagyok, de most nyáron többször Budapestre felutaztam és ámultam, bámultam milyen szép lett a város.


Utoljára 2012-ben voltam Budapesten, de egy lezüllött városképet mutatott , most meg látszik mennyi fejlesztés történt stb..


Érdekes, hogy 2012-ben Tarlós alatt egy lezüllesztett városkép fogadott most meg 2 év Karácsony Gergely vezetés alatt egy teljesen megújult arckép.


2021. aug. 6. 20:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
10: És te inkább hiszel annak amit más mond, mintsem a saját szemednek. Elég lett volna megnézned a Móricz Zsigmond körteret, a 4-es metrót (még ha ehhez már készen is volt szinte minden), a taxisokra vonatkozó (részben túlbonyolított) elvárásokat, az 1-es és 3-as villamosokat... Gratulálok, hogy ezek közül egyet sem sikerült észrevenni.
2021. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Mit érdekelnek engem a taxis elvárások??


A városkép szép és ez Karácsony Gergelynek köszönhető, végre van mit mutatni és ezzel vág fel a vezér! Odahívja a külföldi partnereket csak azt nem mondja el kinek köszönhető, hogy ilyen szép a város! Mert nem a Fidesznek az biztos!

2021. aug. 6. 21:20
 13/23 anonim ***** válasza:
17%
Tarlós semmit nem csinált, ez igaz. Karigeri viszont csak kárt okozott Budapestnek, annál még a semmi is jobb.
2021. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

#10: Szerintem ne csinálj magadból még nagyobb hülyét... Te vidéki vagy, én Budapesti. Erről nyilván nem tehetsz, de annyi eszed azért lehetne, hogy 2012-ben 20 év Demszky-, és 2 év Tarlós vezetés után láthattad a várost. Most meg 9 év Tarlós-, és másfél év Karácsony vezetés után láthatod. Szerinted ez kinek az érdeme? Én speciel naponta járom Budapestet, nem 9 évente, mint te... :)

...de javasolhatom a Google Térképet is: nézd meg, hogy nézett ki Budapest 2010-ben és milyen lett 2019-re! Rajta!

2021. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

#14


Ja bocsánat, hogy a vidéki hülye lenne?


Elmondanám, hogy Demszky 100x volt akkora ember mint tarlós csak ő éppen egy világgazdasági válság alatt vezette a várost ahogy Gyurcsány Ferenc is az országot.


Tarlós egy felívelő idő alatt nem tudott annyit megcsinálni mint Karácsony Gergely egy járvány alatt.. ez beszédes!


Nem jártam Budapestre mert tudtam, hogy lepusztult és egy fideszes alatt nem is fejlődhet! És láss csodát, jött egy ellenzéki jelölt Karácsony Gergely, fel is mentem körbenézni kis idő után és egy teljesen más Budapest fogadott mint 2012-ben. Ennyit ér a munka.

2021. aug. 6. 21:26
 16/23 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem a kérdező egy troll, és csak parodizálja a karigeri-hívőket.
2021. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Még annyit árulj el, kedves kérdező, hogy pontosan mi az az arckép, ami ilyen szépen megújult Karácsony alatt! Csak egyet mondj: épület, közlekedési csomópont, híd, park, bármi.
2021. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
#15: Drágaságom, példát mondjál! Konkrétumot! Bármit, ami tarlós alatt csúnya volt és Karácsony alatt megszépült. Ne rébuszokban beszélj.
2021. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Gyönyörű lett az Erkel színház, voltunk a Múzemkertben is , a Margit sziget is teljesen más mint Tarlós alatt 2012-ben.


A kerékpársávok is új, fiatalos mentalitásra épülnek, minek ez a sok szennyező autó ha ott van a bicikli.

2021. aug. 6. 21:32
 20/23 anonim ***** válasza:
39%

- Az Erkel 2013-ban, Tarlós alatt nyitott újra

- A Múzeumkert 2019. tavaszán, Tarlós alatt készült el

- A Margit-sziget felújításával 2017-ben, Tarlós alatt végeztek

Még valami? :)

2021. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!