Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az LMBTQ miért nem tudja...

Az LMBTQ miért nem tudja elfogadni, hogy léteznek más melegek is, akik nem értenek egyet a politikai ideológiájukkal?

Figyelt kérdés

Az LMB Társulás (Balogh Zsófiék) elutasítják a transzmozgalmat, mivel szerintük ez a homofóbia új formáit termeli ki, továbbá a melegmozgalom elpiacosodását is.

Ezt a jelek szerint nem veszi be könnyen az LMBTQ gyomra:

[link]



2022. dec. 4. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Mert az lmbtq csak egy fogalom, nem tud se gondolkodni, se döntést hozni, se elfogadni semmit. Az emberek pedig, akik ebbe a kategóriába esnek, nem egy homogén tömeg. Nyilván lesznek köztük akik elfogadnak valamit, mások meg nem.
2022. dec. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Az 1-es tökéletesen leírta. Az lmbtq nem egy önálló entitás, max egy mozgalom. És mint minden olyan dologban, ahol egynél több ember van, lesznek olyan dolgok, amikben a csoporton belül nem élsz egyhangú egyetértés. Ezért hülyeség az ilyen kérdés, hogy az lmbtq miért nem fogadja el azt, miért nem érti azt, miért mondja amazt.
2022. dec. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Nézz utána az LMB mozgalom eredetében. Eredetileg Angliából származik, és sokat elmond az, hogy elsősorban heterók és konzervatív politikusok a tagjai. Nem barátai ezek a Leszbikusoknak, Melegeknek, és Biknek sem, azért hozták létre csak ezt a szervezetet, hogy jogvédő álca mögül támadhassák a legjobban kirekesztett LMBT-ket, a Transzokat.
2022. dec. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem értenek egyet vele, akkor húzzák be fülüket farkukat és kussoljanak, ahogyan a hetero többségi társadalom elvárja tőlük.
2022. dec. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Mit jelent az, hogy elfogadni? Az LMB miért nem fogadja el, hogy transzneműek is léteznek és ők is küzdeni akarnak a jogaikért? Ez a szó ebben az értelemben semmit nem jelet, a demokrácia nem azt jelenti, hogy minden baromságot jóvá kell hagyni és nem szabad felszólalni elle. Agyrákot kapok minden alkalommal amikor újra előkerül ez az istenverte "MiaréT NeM FogaAdod El?! ASzÓlÁSSzaBAdSág!" Van szólásszabadság, mindenki mondhat bármit, és ha emiatt valakit ezért leszólnak, az is a szólásszabadság része. Ugyanez elmondható az LMBTQ - LMB viszonyáról.
2022. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
#5: Szerintem mindenk elfogadja, hogy léteznek transzneműek. Csak vannak, akik szerint nincs joguk ahhoz, hogy névmásokat követeljenek a megszólításukra, női vécékbe, öltözőkbe menjenek, nőkkel versenyezzenek, női szépségversenyen vegyenek részt stb.
2022. dec. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
#6 ez csak hiszti. Mást a saját nevén szólítod, nem? Akkor a névmás miért lenne ebből a szempontból más. Én sem hivlak téged Bélának, ha egyszer bemutatkoztál, mint József, csak azért mert szerintem te sokkal bélásabb vagy, és én azt majd jobban tudom. A női wc, öltöző, stb, mind fülkés. Én nagyon régen voltam olyan öltözőben, ahol ne lehetett volna fülkében, vagy függöny mögött öltözni. Úgyhogy kb pont leszarom ki van bent, úgyse lát semmit. Aki meg erőszakolni akar, és visszaélni a helyzettel, azt nem fogja megállítani egy tábla a wc ajtón.
2022. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5%
#7: Tehát szerinted egyetlen érv sem jogos a transzok mozgalmának elvárásaival szemben. Nincs miről beszélnünk.
2022. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
#8 Ilyen az, amikor nem tudsz reagálni az érvekre.
2022. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6%
#9: Nem voltak érveid.
2022. dec. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!