Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki az LMB Társulás tagja, az...

Aki az LMB Társulás tagja, az többé már nem "LMBTQ-személy"?

Figyelt kérdés

Az LMBTQ előszeretettel azonosítja magát az összes meleg, bi, transz stb. emberként, az LMB tagok viszont elutasítják az utóbbit.

Akkor végleg megbukott az elmélet, hogy a melegekre egységesen "LMBTQ-személyekként" lehessen hivatkozni? Mégiscsak nyilvánvaló, hogy egy politikai tömörülés az LMBTQ, és aki nem velük ért egyet (mert pl. elutasítja a transzokat), az hiába meleg, nem része a mozgalomnak?

[link]



2022. dec. 2. 14:34
A kérdező szavazást indított:
Nem, az LMB Társulás tagjai is "LMBTQ-személyek".
Így van, LMBTQ-személy csak az, aki egyetért a mozgalom ideológiájával, akár meleg, akár nem.
17 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
22%

Mondjuk jogos. Mindenki eldöntheti, hogy hova akar tartozni.

Ha meg ez nem tetszik, akkor ne legyen csodálkozás, hogy valaki inkább nem jár el szavazni.

Én is az itteni erőszakos woke heterok miatt nem mentem el, akik el akarták dönteni, hogy én melegként lmbtq-személy vagyok és pont. Nem tudok ilyen emberekkel közösséget vállalni, de sajna a fidesszel sem, ezért inkább nem szavazok soha.

2022. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Az LMB egy brit transzfób szervezet, akik azért létesültek, hogy gyűlöletcsoportként kiközösítsék a transzneműeket.
2022. dec. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%

2. A transznemű nem szexualitás. Egy transznemű is ugyanúgy lehet hetero, meleg, bi vagy leszbikus.

Szóval akiket kiközösítenek, azok valószínűleg a fantasy szexualitások és nemek, amit a figyelemhiányos twitterezők és tiktokerek találtak ki.

2022. dec. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%
A melegség az egy szexuális irányultság, az LMBTQ-tagság pedig egy politikai szervezetben való tevékenykedés. A liberálisok próbálják az összes nem heteroszexuálist erőszakkal belegyömöszölni az LMBTQ-ba.
2022. dec. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
4: én is így gondolom. Kb. olyan dolog minde meleget össze LMBTQ-zni, mint amikor a bolsevikok mondták anno, hogy minden proletár kommunista, vagy ahogy hitlerék hogy minden német náci.
2022. dec. 2. 15:04
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
5 Vagy mint amikor Obànèk mondjàk, hogy minden magyar fideszes. 🤡
2022. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Melyik fog tudni előbb tankolni, az LMB, vagy az LMBTQ személy és olcsóbb lesz valamelyiknek az élelmiszer?
2022. dec. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
6. Vagy amikor Biden mondja, hogy az a fekete, aki nem rá szavaz nem igazi fekete. xD
2022. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
0%

LMBTQ személy alatt olyat értenek akik LESZBIKUSOK vagy MELEGEK vagy BISZEXEK vagy TRANSZOK. (nem tudom és nem érdekel hogy mi az a Q)


Dehát nem azt jelenti hogy egyetért e a mozgalommal vagy sem.


Szájer is LMBTQ személynek számit.

2022. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
És ha én azt mondom leszbikus lányként hogy én nem vagyok lmbtq csak egy egyszerű ember?
2022. dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!