Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért van, hogy a Balenciag...

Az miért van, hogy a Balenciaga reklámjától most a fél világ kiakad, de amikor a Pride-ra hívnak gyerekes szülőket, az teljesen oké?

Figyelt kérdés

A Balenciagáról röviden annyit kell tudni, hogy bőrszerkós perverz jelmezben fotóztak le gyerekeket és a pedofíliára való érzékenyítés is jogosan felmerült.

[link]


Viszont ha gáz dolog gyerekeket a BDSM témájával bármi módon összefüggésbe hozni, akkor miért bátorították pl. a legutóbbi Pride szervezők a gyerekes szülőket arra, hogy vigyék ki a kicsiket? Ott ugyanis nem egy bőrszerkós perverz nyomult, ráadásul a BDSM kultúra az LMBTQ szerves része!



#LMBTQ #baelnciaga
2022. dec. 2. 03:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
A BDSM kultúra nem a szerves része az LMBTQ-nak. A vonzalom, a nemi identitás már kisgyermekkorban jelen van, fontos beszélni róla, megismertetni a gyerekekkel a maguk szintjén, de nekem nem rémlik, hogy kisgyerekes szülöket agitáltak volna, hogy vigyék a Pride-ra a gyerekeiket. A BDSM kultúra az életem része, de nyilván nem kislánykorom óta, ez nagykorú emberek szabad akarata. Ugyanúgy hetero a legtöbbünk, mint a hagyományos szexet preferálók körében. Nyilván nem gond, ha valaki a saját neméhez vonzódik, de a BDSM és a homoszexualitás nem egymás szinonimái. Lehet, más Prideokon voltunk, de én nem láttam még börszerkóban perverzkedöket egyiken sem, a gyerekeket meg szexuális tárgyként, vagy bármiféle szexualitásra célzó helyzetben megjeleníteni nagyon gáz, a gyerekkor nem a szexualitás kora, ugyanilyen gáz lenne két kisfiút szexualitásra célzó helyzetben ábrázolni, vagy egy kisfiút és kislányt.
2022. dec. 2. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem a gyerekeket fotózták le BDSM szerkókban, hanem a gyerekek által tartott mackókat.
2022. dec. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a mackókon van bdsm cucc, az is ultragáz, a gyerekeket semmiféle szexualitásra utaló vonatkozásban nem szabad megjeleníteni, kisfiút és kislányt misszionáriuspózra hasonlító pózban sem. Gyerek, nem szexuális tárgy. Ugyanígy egy nagykorú embert sem a beleegyezése nélkül, vagy pedig nem is egyezhetne bele, mert nincs belátóképessége, pl értelmi fogyatékos, mentális beteg, demens, tudatmódosító hatása alatt van. El kellene felejteni ezt a hülye agymosó propagandát, hogy aki bdsm beállítottságú vagy/és meleg, az perverzen nyomulva másokat zaklat, az ilyen kapcsolatok kölcsönös konszenzus alapján jönnek létre, nem hinném, hogy lenne olyan átlagember, aki az ilyenfajta szexualitást nem preferálja, hogy börszerkós domok/dominák kergetnék vagy melegek, illetve ha valaki ilyesmiken gondolkozik, akkor lassan ideje egy coming out-nak.
2022. dec. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
5%
Beteg egy világ lett ez
2022. dec. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen mindegy, mert ugyanúgy nem tudod megvenni a Balenciaga az infláció miatt és az elhibázott gazdaságpolitikánk miatt, tök mindegy, hogy gyerekes szülő vagy, vagy meleg. Az orbán kormány hatásait lmbtq nélkül is érzi mindenki!
2022. dec. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
4-es, régen tényleg sokkal jobb volt, amikor az úrjézus nevében embereket kínvallattak, korbácsoltak, égettek máglyán, rokonokkal házasodtak, gyerekeket nyolcévesen eljegyeztek, dolgoztatták öket, a születésszabályozás módja az újszülöttgyilkosság volt, kényszerházasságok, a rabszolgaság, az ókori Róma szexualitása, a spártai kötelezö homoszexualitás.
2022. dec. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
97%
Azért a jobboldal megint megfogta az isten lábát, megélhetési válság, háború, növekvő társadalmi egyenlőtlenség, ezek smafu témák, sokkal egyszerűbb kultúrharcolni egy Balenciaga-reklámon és valahogy összekötni az LMBTQ-közösséggel, annak ellenére, hogy ez a két dolog sehogy nem kapcsolódik össze.
2022. dec. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

"Ott ugyanis nem egy bőrszerkós perverz nyomult, ráadásul a BDSM kultúra az LMBTQ szerves része!"


Én kint voltam a barátnőmmel a Pride-on (mert a tesója érintett mint LMBTQ személy), de én speciel egy ilyet nem láttam. :D Lehet van, csak a valóságban nagyítóval kell keresni. Ezt eleve összemosni az LMBTQ-val elég nagy hülyeség.

2022. dec. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

5: nem tudom hogy ide az orbán kormány, a kérdés nem erről szólt. Miért terelsz?

8: én bár nem voltam kinn a Pride-on, de a képeket láttam, nem kellett nagyítóval keresni:

[link]

A magyar LMBTQ azon sajnálkozik, hogy miért nem jönnek ki a BDSM bácsik jobban a hazai Pride-ra:

[link]

Ez pedig pl. a német Pride, a fejlett nyugaton, kiskorúak előtt BDSM:

[link]

2022. dec. 2. 12:19
 10/26 anonim ***** válasza:
93%
A fejlett nyugaton lakom, ez az állítólagos kiskorúak elötti bdsm a német pride-on csak az origon szerepel leírva, sehol máshol, ez aztán a hiteles forrás. xD Ha a magyar lmbtq azon sajnálkozik szerinted, hogy a bdsm nem megy jobban a pride-ra, akkor miért a szerves része szerinted? Hol vannak a nyomuló börszerkós perverzek?
2022. dec. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!