Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért van, hogy a Balenciag...

Az miért van, hogy a Balenciaga reklámjától most a fél világ kiakad, de amikor a Pride-ra hívnak gyerekes szülőket, az teljesen oké?

Figyelt kérdés

A Balenciagáról röviden annyit kell tudni, hogy bőrszerkós perverz jelmezben fotóztak le gyerekeket és a pedofíliára való érzékenyítés is jogosan felmerült.

[link]


Viszont ha gáz dolog gyerekeket a BDSM témájával bármi módon összefüggésbe hozni, akkor miért bátorították pl. a legutóbbi Pride szervezők a gyerekes szülőket arra, hogy vigyék ki a kicsiket? Ott ugyanis nem egy bőrszerkós perverz nyomult, ráadásul a BDSM kultúra az LMBTQ szerves része!



#LMBTQ #baelnciaga
2022. dec. 2. 03:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"8: én bár nem voltam kinn a Pride-on, de a képeket láttam, nem kellett nagyítóval keresni:"


Persze, nem véletlenül vonul velük az egész jobboldali média, hogy az ilyeneket gyorsan lekapják és lehessen mondani hogy "na, ez! NA EZ A PRIDE!" 30.000+ ember között nem gondolnám, hogy 1-2 ilyen ember olyan nagy számot tenne ki. Speciel nincs olyan embereket tömörítő program, ahol valaki ne öltözne/viselkedne botrányosan, de olyat még sose hallottam, hogy ne legyen Volt fesztivál, mert a 60 kilós tini a saját hányásában fekszik ájultan a színpadtól 10 méterre. Szóval nem igazán értem miért a melegek kapcsán tör elő véletlen mindenkitől a gyerekeket védő dicső lovag. XD

2022. dec. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Hát én heteró nő vagyok, de gyerekként is izgatott minden, ami a BDSM-mel kapcsolatos. Ovisként szeretem, ha a nővérem kikapott, sokat fantáziáltam én is róla, hogy velem is ez történik, de sajnos túl jó gyerek voltam hozzá.
2022. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

11: de én meg olyat nem láttam még, hogy egy Mi hazánk tüntetésen BDSM-es arcok lettek volna, vagy ha mégis odakeverdnének, agyonvernék őket a tüntetők.

Ellenben látni ilyeneket a Pride-on, és senki ne bántja őket, sőt, támogatva vannak. Vajon miért lehet ez?

2022. dec. 2. 16:14
 14/26 anonim ***** válasza:
95%
Vajon azért, mert a BDSM-es arcok nem úgy mászkálnak az utcán, vagy mennek tüntetni, hogy maszk van rajtuk, meg korbács a kezükben, a szexuális érdeklödés nem látszik az öltözködésen, egy farmer-pólós pasi lehet bdsm rajongó, homoszexuális, gerontofil, bármi. Amúgy fasza ország lehet, ahol egy csürhe bárkit megverne akár csak egy öltözködés miatt. Igaz, a verekedés helyetti kommunikációhoz kellene némi értelem.
2022. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

14, igen, csakhogy egy Pride-ra nem úgy mennek ki, mint normális emberek, akik egyébként a négy fal között szeretik a BDSM-et, hanem kifejezetten ezt propagálják, amiben támogató közösségre lelnek az LMBTQ-ban.

Sajnos ezt nem fogod kimagyarázni.

2022. dec. 2. 17:54
 16/26 anonim ***** válasza:
74%

“Ellenben látni ilyeneket a Pride-on, és senki ne bántja őket, sőt, támogatva vannak. Vajon miért lehet ez?“


Egy normális társadalom nyílván nem veri azt, aki nem tetszik neki, de a Mi Tanyánk mozgalomtól mondjuk nem várok mást.


Ezek szerint amikor Toroczkai betyárnak öltözött, akkor propagálta a bűnözést? 😂

2022. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
92%
Mi a franc köze van a BDSM-nek és az LMBTQ közösséghez? A heterók között ugyanúgy vannak tagjai a BDSM szubkultúrának, sőt, mivel a társadalomban arányosan jóval több a heteroszexuális, ezért valószínűleg több heteró van, aki kipróbálta vagy gyakorolja BDSM szexet.
2022. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

"Mi a franc köze van a BDSM-nek és az LMBTQ közösséghez?"

[link]

Vagy esetleg nézz szét egy pride-on.


"Ezek szerint amikor Toroczkai betyárnak öltözött, akkor propagálta a bűnözést? 😂"

A betyárok többek az egyszerű bűnözőknél, annak idején egyfajta népnemzeti romantika lengte őket körül, mert amolyan Robin Hood módján a gazdagoktól raboltak, amit aztán részben visszaszolgáltattak az egyszerű népnek.

Ellenben az LMBTQ szimplán egy perverziót reklámoz, ezen nincs mit szépíteni.

2022. dec. 3. 23:19
 19/26 anonim ***** válasza:
92%

"A betyárok többek az egyszerű bűnözőknél, annak idején egyfajta népnemzeti romantika lengte őket körül, mert amolyan Robin Hood módján a gazdagoktól raboltak, amit aztán részben visszaszolgáltattak az egyszerű népnek."


Igeeen, de azért ne keverjük össze a "népnemzeti romantika lengte őket közül" azzal, ami a valóság. Mert ahogy mondjuk az amerikai "Robin Hood" Jesse James ponyvákban ábrázolt története, úgy Rózsa Sándor kalandjai is több mint 90%-ban fikciók. Ezt a gazdagoktól loptak és szegényeknek adtak mesét felejtsük el, szó nem volt róla. Max !előfordult! olyan, hogy nem a szegényebb rétegtől raboltak, mert éppen a lehetőségeik megengedték. De ha éppen szorult a hurok és nem volt opció a képmutató hősködés, akkor hidd el, gond nélkül kirabolták és megölték a közembert, aztán nyugodtan aludtak az éjszaka.

Sanyi kb-ra ismert ~30 áldozata sem tartozott hú-de-nagy úri körökbe, a csendőrök pl. csak a munkájukat végezték.


Azzal tisztában vagyok, hogy idehaza nagyot fut ez a "tolvaj becsület" (ami amúgy nem létezik, mert ez az életforma az állandó árulásra épített mindig is) meg "maffia romantika", a keresztapa csak a családját védi stb stb stb. Csak mindenki azt az ellenmondást felejti el, hogy pl. a keresztapa családja is azért van állandó életveszélyben, mert ő a keresztapa.


Szóval ez ilyen mellépofázás. A gyilkosság rendben van, mert körbelengi a magyar népmese romantika, de melegnek lenni rossz. XD

2022. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

19: teljesen mindegy, mert Toroczkai meg a Betyársereg ezt a vagy valós, vagy fiktív romantikát élteti, nem pedig a bűnöző életmódot, hiába próbálod ezt kiforgatni.

Az LMBTQ viszont egy az egyben a perverziók mellé áll, azokat próbálja normalizálni. Senki nem mondta, hogy melegnek lenni rossz, ne csúsztass. Azt mondjuk, hogy az aberrációkat, beteg ideológiákat a végtelen számú nemekkel és pubertásblokkolós kiskorúakkal ott kell irtani, ahol lehet.

2022. dec. 4. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!