Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért van, hogy a Balenciag...

Az miért van, hogy a Balenciaga reklámjától most a fél világ kiakad, de amikor a Pride-ra hívnak gyerekes szülőket, az teljesen oké?

Figyelt kérdés

A Balenciagáról röviden annyit kell tudni, hogy bőrszerkós perverz jelmezben fotóztak le gyerekeket és a pedofíliára való érzékenyítés is jogosan felmerült.

[link]


Viszont ha gáz dolog gyerekeket a BDSM témájával bármi módon összefüggésbe hozni, akkor miért bátorították pl. a legutóbbi Pride szervezők a gyerekes szülőket arra, hogy vigyék ki a kicsiket? Ott ugyanis nem egy bőrszerkós perverz nyomult, ráadásul a BDSM kultúra az LMBTQ szerves része!



#LMBTQ #baelnciaga
2022. dec. 2. 03:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"19: teljesen mindegy, mert Toroczkai meg a Betyársereg ezt a vagy valós, vagy fiktív romantikát élteti, nem pedig a bűnöző életmódot, hiába próbálod ezt kiforgatni."


Ja, gondolom a Betyársereg szép számú tagján is ezért van Adolf Hitler/fehér erő tetkó, ők is valami békés romantikát éltetnek. A táborok mögött biztos festői volt a táj. Ezen az őstulok magyarságon sem tudom mi éltetni való van.


A második kijelentés pedig szimplán nem igaz, nem kell csúsztatni. Eleve nincs olyan, hogy egységes LMBTQ kiállás, önálló szervezetek vannak maximum.

Végtelen nemekről én nem tudok. Van férfi, nő, (transz, de általában ők is az előző kettőből hivatkoznak magukra), meg a non bináris. Aminek leginkább a nyelvben van jelentőségük, ahol ezek elkülönülnek a beszédben. Másban nem tudom hol hátráltat a jelenlétik, nekem ez is ilyen "rágjuk a szart ha már más panasz nincs" mentalitás.

2022. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"pubertásblokkolós kiskorúakkal"


Kérdező, szerinted kinek lenne orvosilag indokolt pubertásgátlókat felírni?

2022. dec. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
22; biztos megvan a helye, nem vagyok orvos. De hogy ezt nem a nemváltással való kísérletezgetésre kell felírni azért, mert egy hibbant politikai kisebbségnek ez az óhaja, az biztos.
2022. dec. 5. 03:55
 24/26 anonim ***** válasza:

"De hogy ezt nem a nemváltással való kísérletezgetésre kell felírni azért, mert egy hibbant politikai kisebbségnek ez az óhaja, az biztos."


De hát ez nem egy "politikai kisebbség óhaja" miatt van így. A pubertásgátló gyógyszereket minden esetben kiskorúaknak írják fel, hiszen a pubertás bizony általában 10-14 éves kor között szokott beindulni :D


Ezek a gyógyszerek biztonságosak, visszafordíthatóak, már 40 éve használjuk őket, és 30 éve használjuk őket nemi diszfóriában szenvedő gyerekeknél is.

2022. dec. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

24; igen, csakhogy nem arra szokták felírni, hogy a hülye szektád azt mondja a gyerekről, hogy "transznemű", mert egyszer netán fiúként egy babát vett a kezébe.

A gyógyszerek pedig egyáltalán nem biztonságosak, erről itt látsz egy összefoglalót:

[link]

Konkrétan lebénulsz tőle, ha kevésbé vagy szerencsés. De egyre inkább gyanús vagy nekem, hogy pedofil vagy.

2022. dec. 5. 12:28
 26/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, amióta feltaláltuk a pubertásgátlókat, több millió kiskorú vette őket igénybe (elsősorban a korai pubertás miatt, de nemi diszfóriára is felírható). Ha most ennyi idő alatt összesen kettő olyan esetet lehet felmutatni, ahol súlyos mellékhatások léptek fel, az azért elég jó arány, nem?


A gyógyszerek már csak ilyenek. Néha mellékhatások lépnek fel. A kutatók feladata az, hogy olyan gyógyszereket fejlesszenek ki, amelyeknél ritkábbak a mellékhatások, az orvosoké pedig az, hogy a pácienssel és jelen esetben a szüleivel is közösen felmérjék a kockázatokat, és ennek tudatában hozzanak valamiféle döntést. Igen, a pubertásgátlóknak is lehetnek súlyos mellékhatásai, de a kutatások azt igazolják, hogy a pubertásgátlók biztonságosak, visszafordíthatóak, és effektívek a nemi diszfória kezelésében.

2022. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!