Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen volt az élet Gyurcsány...

Milyen volt az élet Gyurcsány idején?

Figyelt kérdés

2022. nov. 15. 00:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
A fiatalok akkor is szerelmesek voltak, a madarak akkor is csiripeltek, a kisgyerekek akkor is szerettek játszótérre menni.
2022. nov. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
30%
Ne akard tudni.Borzalmas idők voltak.
2022. nov. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
73%
Akkor a közmunkások még teljes munkabért kaptak.
2022. nov. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
61%
Jó volt, én akkor kb. 20-25 éves voltam. Hetente jártunk étterembe szüleimmel és moziba. Ha bementél egy hipermarketbe akkor a polcok roskadásig voltak pakolva a legkülönfélébb árucikkekkel. Mindenből találhattál a pénzednek megfelelőt. Csomószor vettem magamnak új dolgokat csak kedvtelésből, olyanokat is, amikre nem is annyira volt szükségem, pl. új pólók, sportcipők, DVD filmek, stb. Nagypapi nyugdíja akkor elég jónak számított, csomószor adott nekem 20-30 ezer zsebpénzt, ami akkoriban azért nagy pénz volt és ő úgy is lazán meg tudott élni belőle. Most azt látom, hogy szinte minden rosszabbra fordult és nem a nosztalgia mondatja ezt velem. Ha bemész egy boltba, szinte alig van áruválaszték a minőségük is silány lett és irtó drága minden. Mi jártunk kirándulni is rendszeresen fel a Mátrába jó kis wellness szállodákba, de ma már ezt se engedhetném meg magamnak, mert annyira drága lett. Hát kb. ennyi jutott eszembe most eszembe arról a korszakról.
2022. nov. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%

Két napig nem kellett suliba menni mert nem volt elég gáz. Csak erre emlékszem. Meg asszem a fő gond az ígérgetésekkel volt, amit nem váltottak valóra.

Engem a legjobban az utak állapota irritált.

2022. nov. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%
Sok osztàlytàrsamnal go d volt az 1000 ft a szalagavatòra.
2022. nov. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
60%
Akkor voltam középiskolás (2004-2008) folyton azt hallgattam otthon, hogy nincs pénz semmire. Sokszor egész nap nem ettem, mert nem tudtak kajára adni 500 forintot és otthon se volt semmi, csak mindig estére vásárolt be anyám és az akkor el is fogyott. Sohatöbbé!!!
2022. nov. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
33%
3: Eleve nem is voltak közmunkások.
2022. nov. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
76%
8: de voltak közmunkások! Az ő idején kezdődött a közmunkaprogram.
2022. nov. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 fersk ***** válasza:
100%

-Bátyám, ivott már rossz pálinkát?

-Hát, ittam bizony...ölég sokat.

-No, és milyen volt?

-Hát...jó!

2022. nov. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!