Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapestiek! Milyen a város...

Budapestiek! Milyen a város amióta a Baloldal vezeti?

Figyelt kérdés

2022. nov. 2. 02:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Mas színűek az épületek
2022. nov. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan. A lakosságot nem cserélték le.
2022. nov. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%
Bámulatos amióta mélyentisztelt Dr. Karácsony Gergely Mihály arkangyal nagyurunk vezeti a fővárost.
2022. nov. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
19%
Ugyanolyan, mint amikor Tarlós átadta, mivel ez a gügye Geri 3 év alatt semmit nem csinált. A városligeti fejlesztések mind kormányzati projekt, azokat Geri csak gáncsolni próbálta, de szerencsére az sem sikerült neki. Az utcákat egyre jobban ellepő szemét, kosz, valamint a csövesek visszatérése a közterekre viszont az ő nevéhez fűződik, büszke lehet rá.
2022. nov. 2. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
41%
Fogalmam sincs, hogy Karácsonynak vagy az intézményeknek van közük a világításhoz, de valami botrányos az a giccs, ami a várban és úgy amblokk a belvárosban van. A közlekedés katasztrofális, taxit többé nem hívok, mert eddig mindenhol +/- 10 perces késéssel jelentem meg, ha taxival mentem.
2022. nov. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 sörpocak ***** válasza:
81%
Ahogy a kormány kivéreztette az önkormányzatokat, örülök, hogy nem érzek különösebb romlást, mert lenne mire fel.
2022. nov. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
~20 éve költöztem Budapestre, én személy szerint semmi különös változást nem érzékelek, a város alapvetően ugyanolyan, teljesen mindegy, hogy ki a polgármester, Demszky, Tarlós, Karácsony, nincs jelentősége, jönnek-mennek az autók, villamosok, buszok, metrók, emberek, oszt' kész. Mint bármelyik nagyváros.
2022. nov. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
17%

"Mint bármelyik nagyváros"


Voltál már külföldi nagyvárosokban, ahol sokkal zöldebb és modernebb a város infrastruktúrája?

2022. nov. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
49%

#8

Voltam.

De számomra mondjuk pont teljesen mindegy, hogy mennyire "zöld" egy város infrastrukturája, egyáltalán mi a f-szomat jelent az, hogy zöld egy infrastruktúra? :D

2022. nov. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
27%
9: elfelejtettem, hogy a gyakorin vannak kevésbé edukált emberek is. Azt jelenti, hogy pl. a folyó mellett nem autók járnak, hanem zöldövezet van.
2022. nov. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!