Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek többsége a politiká...

Az emberek többsége a politikán vezeti le a frusztrációját?

Figyelt kérdés
Sokszor irracionálisan reagálnak, és néha az az érzésem, hogy a saját belső problémáikat élik ki a politikai pártok szidásán keresztül.
2022. okt. 27. 08:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#9 Vagy inkább ezt csinálja a majom? Az emberszabású majmok ösztönviselkedése az, hogy egy hordán belül érzelmileg vagy fizikailag terrorizálják, kiközösítsék egymást mindenféle random ok mentén, hogy a nem kiközösített majmok között szorosabb legyen az érzelmi kapcsolat a közös ellenség miatt.

Nem értem, miért jó ilyen buta dolgokra fecsérelnie emberek milliárdjainak az idejét, mikor jól meg is lehetne lenni egymást mellett, provokálás és gyűlölködés nélkül.

2022. okt. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11%

"Vagy inkább ezt csinálja a majom?"


Igen. A libsi majom kiírja a napi 200 provokációját ide, mert ezért fizetik. Ha nem tennék akkor a kutya nem beszélne a baloldalról, mert súlytalanok 12 éve. Még a kétharmadot se voltak képesek megakadályozni egyszer sem.

Mi marad? Gyakori, reddit, kommentszekció.

Én pedig szívesen segítek nekik, hogy továbbra is emlékezzenek: soha nem fognak már választást nyerni. Soha. SOHA. :)

2022. okt. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ebben a kontextusban ugyanúgy a majomösztönödre hallgatsz, mint ők. Gondolkodó lények vagyunk! Felül lehet ezen emelkedni, és olyan dolgokkal foglalkozni, amik intellektuálisan és érzelmileg feltöltenek minket.
2022. okt. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nekem nem a pártokkal van bajom, hanem a szavazótáborukkal.

Néha erősebben fogalmazok, ha ők provokálnak, én csak reagálok rá....

2022. okt. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
De nem konkrétan téged provokálnak, csak kiabálnak bele az éterbe. Miért ér ez annyit, hogy reagálj rá? Ahelyett, hogy mondjuk a hobbiddal foglalkoznál vagy valamelyik rokonoddal? Nem kötekedésből, tényleg érdekel, miért ennyire fontos ez egy ilyen rohanó világban, amiben arra sincs ideje az embernek, amit szeret.
2022. okt. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Meg Dirty Lilin.
2022. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
49%
Dirty Lili csak a beteljesületlen vágyait vezette le káromkodás formájában. Ha majd végre kap pélót is, nem lesz olyan mérges és telibeszarja az egész politikai handabandát. Életében nem figyelt még rá annyi kan, mint manapság, ezt élvezheti nagyon.
2022. okt. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#3as, ez így volt a rendszer váltas ota es nagyon gyakran a történelmünk be. Pont a diktaturákban nincsenek egymásnak feszülö indulatok mert nem lehet.



Nagyon irracionálisnak érzem én is az egymásnak feszülő indulatokat ahogy a kérdező es biztos, hogy a politikában ezek az emberek valami mást vezetnek le. Rávetitik a személyes sikertelenségük es egyébb bajaik.

Két dolog generálja a dolgot:


-Az internet anonimitasa.


-A média es politika céltudatos indulat keltése és alternativ valoságai mindkét oldalon.


Abban nem vagyok biztos, hogy ez a többség-e?

Lehet hogy inkább a hangos kisebbség.

2022. okt. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége képtelen az állatias ösztönein uralkodni.
2022. nov. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha az embereknek meg lenne a biztonságérzete anyagilag, mert érezhetnék, hogy valami stabil, jó és korrekt kormányzás alatt valóban élhető jövő vár rájuk, nem lenne senkinek baja a politikával. Azonban jelen esetben ami itt zajlik, az egy olyan rendszer olyan működése, aminek a lényege, hogy mindenkit bizonytalanságban tartson, az embereket egymás ellen fordítsa és ez által az "oszd meg és uralkodj" elv működjön.
2023. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!