Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A HVG/Telex olvasói komolyan...

A HVG/Telex olvasói komolyan elhiszik azt a sok háborús álhírt amit ott lehoznak?

Figyelt kérdés

A HVG és társai február óta minden nap többször is cikkeznek arról hogy Oroszország mindjárt megadja magát mert a szankciók miatt már enni sincs mint az ukrán csapatok álltal már amúgy is ostromolt Moszkvában,ahol Putyin meghal minden nap legalább kétszer.



Ezen álhírgyárak olvasói komolyan elhiszik ezt a sok sületlenséget,és egyáltalán nem gyanús nekik hogy ha az oroszok minden nap elvesztik a háborút akkor vajon miért bombázzák vidáman rommá Ukrajnát?



2022. okt. 20. 02:02
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
#30: Csak nézd! A múltkor egy feministával próbáltam vitázni, de fájdalmas volt, amit beszélt. Persze engem ki is tiltottak pár hozzászólás után, ő maradhatott.
2022. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
93%
31es nem lehet hogy azért tiltottak ki, mert elkezdtél vele is olyan hangnemben beszélni, mint amit a HVG-s kommentelőkkel szemben is megütöttél :) ?
2022. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
67%
#32: Nem. Semmi durvát nem írtam, nem is személyeskedtem, csak annyi volt a bűnöm, hogy nem liberális véleményem volt.
2022. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
91%

"csak annyi volt a bűnöm, hogy nem liberális véleményem volt."


Így látatlanban nekem akik ilyet írtak, hogy nem tisztelem az ellenvéleményt, általában nem véleményüket írták le.


Mondjuk egy vélemény az, nem értem, mi a célja a modernkori feminizmusnak, szerintem a nők teljes mértékben egyenjogúak a társadalomban, és ami a liberális médiából árad, azt öncélú politikai maszlagnak tartom, pedig sokkal fontosabb problémák is vannak a mai társadalomban. Ha ilyet ír nekem valaki, akkor nagyon szívesen leállok beszélgetni és vitázni, sok dologban - nem mindenben - egyet is tudunk érteni.


Amikor viszont olyanokat írnak emberek, hogy a feminácik igazából férfigyűlölők, és visszaeélnek azzal, hogy a liberális politikusok mindig a nőnek adnak igazat, és a cél a nőuralom meg a férfiak elnyomása, az már nem a konstruktív véleménynyilvánítás. Ha ezen felháborodik valaki, az nem a nem liberális/nem liberális vélemény miatt van.

2022. okt. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
88%
34: valószínű a stílussal volt a baj, ha kimoderálták, de azt nem érzékeli, vagy nem akarja érzékelni, mert úgy gondolja, hogy a stílusa is a véleménye része (pl. feminácizik, aztán háborog, hogy kitiltják, pedig ő "normálisan" írta le a véleményét)
2022. okt. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
16%
#35: Még egyszer mondom, hogy semmi ilyesmit nem írtam, normálisan válaszoltam, és háromszor is kivágtak.
2022. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
92%
36: a femináci csak példa volt, mást is írhattál, amit te "normálisnak" (vagy frappánsnak, viccesnek, stb.) gondoltál, de nem volt az. A pontos szöveg nélkül nem lehet megítéleni.
2022. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!