Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A HVG/Telex olvasói komolyan...

A HVG/Telex olvasói komolyan elhiszik azt a sok háborús álhírt amit ott lehoznak?

Figyelt kérdés

A HVG és társai február óta minden nap többször is cikkeznek arról hogy Oroszország mindjárt megadja magát mert a szankciók miatt már enni sincs mint az ukrán csapatok álltal már amúgy is ostromolt Moszkvában,ahol Putyin meghal minden nap legalább kétszer.



Ezen álhírgyárak olvasói komolyan elhiszik ezt a sok sületlenséget,és egyáltalán nem gyanús nekik hogy ha az oroszok minden nap elvesztik a háborút akkor vajon miért bombázzák vidáman rommá Ukrajnát?



2022. okt. 20. 02:02
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
28%
Egy liberális buborékban élnek, nem csak ebben a tekintetben. Náluk minden héten megbukik Orbán Viktor, a magyar gazdaság minden nap összeomlik, illegális migránsok pedig lényegében nincsenek.
2022. okt. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
76%

A Telex előtt le a kalappal, nagyon jó anyagot készítettek Ukrajnai kalandjuk során. Érdekes módon az origo, mandiner vagy Vadhajtások újságírói közül egyet sem láttam, hogy az ukrán frontra mentek volna felmérni személyesen a helyzetet.


Márpedig a hiteles tájékoztatás ott kezdődik, hogy odamész, megtapasztalod, felveszed, leadod és utána írsz. Nem itthon egy fűtött irodában guglizod ki, hogy mik a legfrissebb hírek.

2022. okt. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
84%
Én olvastam múltkor HVG-s cikket a háborúról, de nem láttam semmi ilyet amit írsz, mellesleg mindenféle oldalnak elolvasom a cikkeit, néha Origót is, mert kiváncsi vagyok ki milyen stílusban hozza le a dolgokat, valamikor egy dologról több oldal cikkét is elolvasom, de ezeket amiket írtál sehol nem olvastam még, szóval nemtudom pontosan miért tetted fel a kérdést.
2022. okt. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
78%
Amit Viktorta közöl, az mind valós.
2022. okt. 20. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
67%
Ilyet sehol nem olvasni. Azt, hogy mindjárt meghal az Index hozza le, mert elbulvárosodott, ami már egy ideje jobbos tulajoké.
2022. okt. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
77%
Mi élünk buborékban? Nos, kedves jobbosok, linkeljetek már be egyetlen Telex cikket is, amibe n olyat írnak hogy Putyin meghalt, vagy ukrán csapatok közelednek Moszkva felé...
2022. okt. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
34%
🇷🇺🍆💦💦😛🤡
2022. okt. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, idézz be egy ilyen cikket, ahol arról írnak, hogy az oroszok mindjárt megadják magukat. Vagy csak hazudtál egy jó nagyot, szokás szerint?
2022. okt. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
21%
Pedig én emlékszem a HVG rendkívül objektív cikkeire a háború elejéről, hogy Putyin lehet, hogy halálos beteg, megőrült, parkinsonos stb.
2022. okt. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
73%

9: az ugye megvan, hogy az egész világban cikkeztek erről, és a HVG csak átvett ilyen cikkeket?


De olyat nem írt a hvg, hogy az oroszok mindjárt megadják magukat, ez a kérdező szimpla hazugsága.

2022. okt. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!