Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A HVG/Telex olvasói komolyan...

A HVG/Telex olvasói komolyan elhiszik azt a sok háborús álhírt amit ott lehoznak?

Figyelt kérdés

A HVG és társai február óta minden nap többször is cikkeznek arról hogy Oroszország mindjárt megadja magát mert a szankciók miatt már enni sincs mint az ukrán csapatok álltal már amúgy is ostromolt Moszkvában,ahol Putyin meghal minden nap legalább kétszer.



Ezen álhírgyárak olvasói komolyan elhiszik ezt a sok sületlenséget,és egyáltalán nem gyanús nekik hogy ha az oroszok minden nap elvesztik a háborút akkor vajon miért bombázzák vidáman rommá Ukrajnát?



2022. okt. 20. 02:02
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
79%
felcsúti pálinkát, garantáltan, bejáratott jó cucc!
2022. okt. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Látom a HVG kommentelők megint hozták a formájukat.
2022. okt. 20. 10:58
 23/37 anonim ***** válasza:
89%
22es kérdező és neked nem sikerül valami formát hoznod? Mert elég gyenge eresztésre sikerült a nyíltan provokatív kérdésed, meg a 22es kommented is.
2022. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
89%
22: ennyi az ellenérv? Hol vannak a példa cikkek az állításodra, hogy " Oroszország mindjárt megadja magát mert a szankciók miatt már enni sincs mit"?
2022. okt. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
91%

"Hol vannak a példa cikkek az állításodra, hogy " Oroszország mindjárt megadja magát mert a szankciók miatt már enni sincs mit"?"


Ilyenre nem fog válaszolni, csak az anyázás meg libbantozás megy.

2022. okt. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
89%
25: tudom, ismerem őket, sok ilyen kérdés van, hogy előállnak valami hazugsággal, aztán amikor példát kérünk, csak acsarkodni tudnak, példát hozni nem, hiszen eleve hazugság volt a kérdés is
2022. okt. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
91%

"előállnak valami hazugsággal, aztán amikor példát kérünk, csak acsarkodni tudnak, példát hozni nem"


A kedvencem, amikor ilyenkor előadják, hogy mennyire élvezik, ahogy én, a libbant kutya vergődöm az igazamért. Ilyenkor mindig szoktam kérni, hogy akkor gyere, élj a lehetőséggel, hozz egy forrást, alázd meg a köcsög liberális-generálist. Még nem történt meg.


Illetve bocsánat, olyan volt már, hogy hoztak egy teljesen irreleváns hülyeséget, és én lettem a tipikus libbant mellébeszélő, mert ott van a nyilvánvaló, de abba is csak belemagyarázok.

2022. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk a HVG-s kommentelők tényleg elmekórtani esetek. A pszichiátrián lehetne őket mutogatni a rezidenseknek.
2022. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
89%
28as szerintem téged is belehetne fektetni melléjük van egy olyan érzésem :).
2022. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
88%
Bazmeg, megnézem már egyszer, hogyan kommentelnek ezek a HVG kommentelők...
2022. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!