Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legtöbb magyar hogy tud...

A legtöbb magyar hogy tud kifizetni mindent? Ilyen trágya bérekből?

Figyelt kérdés

Az ingatlanárak 2015-2020 között 4-szeresére nőttek, részben a Fidesz árnövelő intézkedéseinek hatására, meg ugye a világgazdasági szárnyalás miatt jöttek a befektetők. De ennek megfelelően ugye az albérletárak is 4x-esek lettek. Most meg az élelmiszer meg az energiaárakkal csinálja a Fidesz ugyanezt. Előrejelzések szerint az élelmiszerárak legoptimistább esetben is 4x akkorára fognak nőni Magyarországon pár év alatt, legrosszabb esetben ez akár 8x-os áremelkedés lehet. A gázárak meg 7x-esek a sapka fölött. Meg alapvetően is ha egy kicsit is akarsz élni néha, ge.i drága minden szolgáltatás is.

A legtöbb magyarnak, magyar fizetésekből hogy telik mindenre? Külföldön élek, itt nincs olyan nagy drágulás mint otthon, összességében van 10-15% infláció, de hogy Magyarországon mi van az döbbenet. És még hol a vége? Már most nem értem, hogy tud megélni a legtöbb magyar. Mi lesz akkor később?



2022. okt. 17. 00:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

19#

Én belpolitikai sárdagasztáson felülemelkedve reagáltam.


12. Voltam

2022. okt. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
20: honnan szedi ezt Ön? Nem rémlik, hogy szavazásnál oda kellett volna írnom a havi nettó keresetemet. Egyébként is ilyen kutatásokba mindenki azt közöl, amit akar.
2022. okt. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kérdező! Látszik, hogy külföldön élsz, mert elég tájékozatlan vagy. Illetve, te tájékozottnak hiszed magad, de nem a valóságnak megfelelően.
2022. nov. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#22 A választókörzetek alapján nézik. Azt lehet tudni, hogy az egyes választókörzetekben ki, kire szavaz. Ehhez hozzánézed az ingatlanárakat, mindkettő publikus, nagyjából megvagy.

Esetleg munkanélküli statisztikákat, önkormányzat által támogatott családok számát.

2022. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!