Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legtöbb magyar hogy tud...

A legtöbb magyar hogy tud kifizetni mindent? Ilyen trágya bérekből?

Figyelt kérdés

Az ingatlanárak 2015-2020 között 4-szeresére nőttek, részben a Fidesz árnövelő intézkedéseinek hatására, meg ugye a világgazdasági szárnyalás miatt jöttek a befektetők. De ennek megfelelően ugye az albérletárak is 4x-esek lettek. Most meg az élelmiszer meg az energiaárakkal csinálja a Fidesz ugyanezt. Előrejelzések szerint az élelmiszerárak legoptimistább esetben is 4x akkorára fognak nőni Magyarországon pár év alatt, legrosszabb esetben ez akár 8x-os áremelkedés lehet. A gázárak meg 7x-esek a sapka fölött. Meg alapvetően is ha egy kicsit is akarsz élni néha, ge.i drága minden szolgáltatás is.

A legtöbb magyarnak, magyar fizetésekből hogy telik mindenre? Külföldön élek, itt nincs olyan nagy drágulás mint otthon, összességében van 10-15% infláció, de hogy Magyarországon mi van az döbbenet. És még hol a vége? Már most nem értem, hogy tud megélni a legtöbb magyar. Mi lesz akkor később?



2022. okt. 17. 00:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
33%

8-as


Az ilyenek mint te miatt nem volt normális rendszerváltás, a hozzád hasonló komcsi behódolók, miatt van maffia államunk. Neked kéne a legjobban hallgatnod, szégyen, hogy gyáva értelmiségünk van.

2022. okt. 17. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
73%

8#

Kösz nem. Szalag melletti proliként is meg kéne keresnem az 1 milliót havonta.

2022. okt. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
57%

"Az idei évre várható infláció 13%, kb ekkora a béremelkedés üteme is. Ilyen egyszerű."


Kisfiam, szeptemberben 20 % felett volt az infláció, az élelmiszereknél (ami az emberek 90%-ánál a legfontosabb) meg bőven 30 % feletti!


Kit érdekel, mennyi volt januárban, februárban, meg hogy mennyi az éves átlag utólag?

2022. okt. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
65%
Fekete munka, segélyezés, állami támogatás, seftelés. Nagy a variációs lijsta:).
2022. okt. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
32%
Sehogy. Év végéig több ezren fognak éhen halni vagy az otthonukban megfagyni.
2022. okt. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Amúgy most felvételizem munkákra, mert nekem idén nem emeltek (nem voltam elég régóta a cégnél), senki nem akar inflációkövetően bért emelni, még akkor sem, ha aránylag sokkal kevesebbet kérek. Inkább megadják a magasabb bért.
2022. okt. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nincsen infláció, nálunk mindenszentek van.
2022. okt. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Éhezés lesz, vagy már van sok helyen.
2022. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

#9 #11 #12 visítsatok csak 😂

A lényegen nem változtat, hogy tehetségtelenségetekből nem vittétek semmire, és most a kormányra fogjátok, ahelyett, hogy magatokba néznétek.

Amúgy én is voltam valaha csóró, nem messze a hajléktalanságtól, de összeszedtem magam és talpra álltam. Én is vonulhattam volna a DK-sokkal, de helyette tanultam, güriztem, kontaktokat szereztem.

2022. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
#19 Az megvan, hogy vagyoni helyzet alapján a jobban szituáltak az ellenzéki szavazók? :)
2022. okt. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!