Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legtöbb magyar hogy tud...

A legtöbb magyar hogy tud kifizetni mindent? Ilyen trágya bérekből?

Figyelt kérdés

Az ingatlanárak 2015-2020 között 4-szeresére nőttek, részben a Fidesz árnövelő intézkedéseinek hatására, meg ugye a világgazdasági szárnyalás miatt jöttek a befektetők. De ennek megfelelően ugye az albérletárak is 4x-esek lettek. Most meg az élelmiszer meg az energiaárakkal csinálja a Fidesz ugyanezt. Előrejelzések szerint az élelmiszerárak legoptimistább esetben is 4x akkorára fognak nőni Magyarországon pár év alatt, legrosszabb esetben ez akár 8x-os áremelkedés lehet. A gázárak meg 7x-esek a sapka fölött. Meg alapvetően is ha egy kicsit is akarsz élni néha, ge.i drága minden szolgáltatás is.

A legtöbb magyarnak, magyar fizetésekből hogy telik mindenre? Külföldön élek, itt nincs olyan nagy drágulás mint otthon, összességében van 10-15% infláció, de hogy Magyarországon mi van az döbbenet. És még hol a vége? Már most nem értem, hogy tud megélni a legtöbb magyar. Mi lesz akkor később?



2022. okt. 17. 00:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
Hazugság hazugság hátán.
2022. okt. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

Már a Kádár-rendszerben is volt egy vicc, aminek az volt a csattanója, hogy Magyarország címerében ott kéne lennie a kengurunak, mert mi, magyarok, üres zsebbel is tudunk ugrálni.

A vicc eszerint most is aktuális.

2022. okt. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%

Azt kihagytad, hogy a katás vállalkozók adója alaphangon 4-5-szörös lett. Mármint azoké, akik tényleg keveset keresnek, mert lehet ez 8-10szeres is.

De valahogy mégis van pénze mindenkinek luxusautóra, nyaralásra, mindenre. A nagy szegénységben.

2022. okt. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%

#3

Tényleg? Valahogy a környezetemben senki nem jár luxusautóval és nem megy rongyrázós nyaralásra minden nyári hónapban. Azért meg már nehogy elnézést kérjen valaki, mert végigdolgozza az évet, és egyszer egy évben egy hétre el mer menni nyaralni. Téveszme, ami a te fejedben él, komám.

2022. okt. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
19%

Az enyémben igen, sajnálom.

Én vagyok csóró egyedül.

"Komám"

40N

2022. okt. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

Külföldre dolgozok, külföldi ügyfeleknek, külföldi fizetésért.

Magyarországról távmunkában.

Dollárban kapott fizetés átváltva forintra elég sok mindenre elég.

2022. okt. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
14%

Az idei évre várható infláció 13%, kb ekkora a béremelkedés üteme is. Ilyen egyszerű.


Amúgy kb az összes számod hazugság.

2022. okt. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
28%
Mert nincs trágya bérem. Tanulni kellett volna, és most nem a szalag mellett robotolnál.
2022. okt. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
67%
Az ilyen értelmi fogyatékos barmok miatt tart ott az ország, ahol. Az utolsó válaszolóra gondoltam. Ne is vitatkozzatok vele. Nincs értelme
2022. okt. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
16%
Sok nő titokban prostiként jut némi plusz bevételhez. Én egy 2 diplomás 40-es ismerősömről most tudtam meg, hogy titokban már 20 éve űzi az ipart. A férfiak meg gyakran elmennek pénzbehajtónak, vagy éppen különféle illegális forrásból származó csomagok szállítását vállalják A-ból B-be. Annyit megtanultam sajna, hogy idehaza nincsenek tisztességes emberek.
2022. okt. 17. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!