Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem értik a külföldi liberális...

Nem értik a külföldi liberális erők, hogy hiába manipulálják a forintot ha 800 forint lesz egy euro akkor se szavazunk a balos ellenzékre?

Figyelt kérdés

Egyértelműen látszik, hogy a balos vezetők és befektetők minden országban balos takonygerincű kormányt akarnak , jó példa, hogy Biden felszólalt az olasz választások kapcsán is, hogy már nincs ott se demokrácia csak mert nem a baloldali emberük nyert.


Ez megy Magyarországon is, 1000 oldalról támadják az országot csak mert Orbán nem úgy bólogat nekik mint egy kiskutya mint mondjuk a DK tenné, visszatartják a nekünk JÁRÓ pénzeket , manipulálják a forintot , stb stb.


2022. okt. 3. 17:04
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
89%

Oké, megpróbálom lefordítani egy kellően primitív nyelvre, hátha képes az egysejtű agyad felfogni: két emberrel vitatkozol. Van egy, aki az észak-koreai párhuzamot írta, majd azt írta, hogy nem is írt ilyet, meg vagyok én, aki kérdésekkel próbállak rávezetni, mennyire agyfasz, amit összehordasz a takonygerincű libsizéseddel. Vágod: ketten vagyunk. Nem egy, kettő. Átment?


Szóval akkor még egyszer a kérdés: ha a takonygerincű lengyelek kiszolgáltatják a népüket a gonosz sorosnak és amerikának, akkor nekik miért megy jobban a szekér? Ha nálunk vannak a faszagyerekek, akik megvédik a népet, miért nálunk rosszak a számok?

2022. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy írjál privit mindkettőnknek és akkor majd rájössz, hogy külön emberek vagyunk, lol!
2022. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
Én csak megköszönni jöttem a kommenteket, örülök hogy van még egy minimális értelmiség az országban, bár a 2/3-nál ez kevés. Lehet tényleg éhen kellene dögleni, csak remélem akkor mikor ez a folyamat zajlik már euróban kapom a pénzt, majd jövök újra benépesíteni ha látok vmi javulást.
2022. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
48%
9# tükörbe néztél??
2022. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!