Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem értik a külföldi liberális...

Nem értik a külföldi liberális erők, hogy hiába manipulálják a forintot ha 800 forint lesz egy euro akkor se szavazunk a balos ellenzékre?

Figyelt kérdés

Egyértelműen látszik, hogy a balos vezetők és befektetők minden országban balos takonygerincű kormányt akarnak , jó példa, hogy Biden felszólalt az olasz választások kapcsán is, hogy már nincs ott se demokrácia csak mert nem a baloldali emberük nyert.


Ez megy Magyarországon is, 1000 oldalról támadják az országot csak mert Orbán nem úgy bólogat nekik mint egy kiskutya mint mondjuk a DK tenné, visszatartják a nekünk JÁRÓ pénzeket , manipulálják a forintot , stb stb.


2022. okt. 3. 17:04
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, halálosan őszintén kérdezem, mert tényleg marhára érdekel: valaha is az életedben akadt-e legalább egyetlen árva, illuminált pillanat, amikor legalább egyetlen kósza pillanatban felmerült a fejedben az a bűnös gondolat, hogy a 12 éve kétharmados többségű kormányodnak is lehet némi felelőssége abban, ami rossz ebben az országban?
2022. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

#2


Hatalmas baromságot írsz, a magyar gazdaságot évről évre feljebb és feljebb értékelték minden tekintetben a külföldi elemzők és befektetők.

2022. okt. 3. 17:24
 13/44 A kérdező kommentje:

#11


Nem DK-s birka vagyok tehát igen, tisztában vagyok vele, hogy volt olyan amit jobban csinálhattak volna. De amit a nyakába akar varni az ellenzéki csürhe Orbánnak az színtiszta hazugság.


Amikor jönnek az áremelkedéssel és visszakérdez az ember, hogy ezek szerint Orbán miatt egész Európában infláció és gazdasági recesszió van nagy ember lehet akkor csendbe maradnak.


Biztos Orbán miatt van gond még Németországban is.

2022. okt. 3. 17:26
 14/44 anonim ***** válasza:
85%

A befektetők a legnagyobb örömmel fektetnének be Magyarországon kormánytól függetlenül, ha egy stabil környezet és a profit reménye várná öket. Bármelyik befektetőnek ez a kettő az első. Ha így lenne, erre lennének garanciák, akkor jönne a befektetendő pénz Magyarországra.

A foritot nagyjából már mindenki "shortolja" és menekülnek a forintból, ezért zuhan az értéke. Még a legutóbb fideszre szavazók is ezt teszik, ha van mit menteniük. Már az terjed az emberek között, hogy kicsivel nagyobb gond esetén einstandolni, vagy zárolni fogják a bankbetéteket, ezért egyre többen utalják el külföldi számlára az átváltott pénzt.

Rendesen pánikhangulat és nagyfokú bizalmatlanság, félelem uralkodik.

2022. okt. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
0%

#14: "Már az terjed az emberek között, hogy kicsivel nagyobb gond esetén einstandolni"


Ezt már 10 éve is eljátszottátok. Ugyanazok a hazugságok ugyanazoktól az emberektől.

2022. okt. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

#14


Tehát szerinted nem jönnek befektetők Magyarországra és rossz Magyarország megítélése a befektetés szempontjából.


Ugyan keress már rá pár HITELES külföldi elemző cégre és nézd meg hogyan értékelik Magyarországot

2022. okt. 3. 17:35
 17/44 anonim ***** válasza:
88%
Kíváncsi is leszek, ha jön a TÉL...
2022. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
96%

"Ezt már 10 éve is eljátszottátok"

Nem tudtad értelmezni a mondatot. Nem én terjesztem, hanem olvasom és hallom másoktól, hogy így vélekednek és ezt írtam le egy mondatban. Én nem játszottam el semmit.


"Ugyan keress már rá pár HITELES külföldi elemző cégre és nézd meg hogyan értékelik Magyarországot"

Azok sem éppen a legjobb értékelések. A legutóbbi legjobb is a nem változott státusz. Ezen kívül a befektetők nem csak ezeket az értékeléseket nézik, hanem még több információt gyűjtenek az adott országról.


Egy pénznem értéke azért csökken, mert többet adnak el belőle, mint amennyit vesznek (csökkenő kereslet). Fordított esetben nő egy pénznem értéke (növekvő kereslet).

A forint esetében az első eset van most.

2022. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező. Honnan vetted a kérdésed után leírt eszmefuttatást? Talán, csak nem a kormány média valamelyik gyöngyszeme vezette le ezt? Esetleg a nagyeszű, mocskosszájú bayer, bencsik andrás vagy gajdics ottó akik lábon kihordták az agyhalált kétszer? Ezek szava nektek szent az tudom, csak nem értem, hogy az a sok hazugság és ellentmondás amit nap mint nap összehordanak, hogy nem éritek föl ésszel, nem ez a valóság!
2022. okt. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
14%

#18: "Nem tudtad értelmezni a mondatot. Nem én terjesztem, hanem olvasom és hallom másoktól, hogy így vélekednek és ezt írtam le egy mondatban. Én nem játszottam el semmit."


Pont erről beszélek. Tíz évvel ezelőtt is már nyomatták, hogy majd a kormány lenyúlja a bankbetéteinket is, mert ezektől bármi kitelik. Aztán nem lett belőle semmi. Te is csak terjeszted az ilyen pletykákat, amiket a mocsadék ellenzéki elit talál ki. Ugyanazok a hazugságok még mindig.

2022. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!