Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem értik a külföldi liberális...

Nem értik a külföldi liberális erők, hogy hiába manipulálják a forintot ha 800 forint lesz egy euro akkor se szavazunk a balos ellenzékre?

Figyelt kérdés

Egyértelműen látszik, hogy a balos vezetők és befektetők minden országban balos takonygerincű kormányt akarnak , jó példa, hogy Biden felszólalt az olasz választások kapcsán is, hogy már nincs ott se demokrácia csak mert nem a baloldali emberük nyert.


Ez megy Magyarországon is, 1000 oldalról támadják az országot csak mert Orbán nem úgy bólogat nekik mint egy kiskutya mint mondjuk a DK tenné, visszatartják a nekünk JÁRÓ pénzeket , manipulálják a forintot , stb stb.


2022. okt. 3. 17:04
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
91%
"aki viszont kifejezetten tehetséges és a világtörténelem egyik legjobb miniszterelnöke." Hazudsz, az Kim Jong Il. Ő sokkal tovább volt hatalmon Orbánnál és sokkal jobban támadta országát Soros, mint minket.
2022. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

#31


Azt kívánom neked meg a hozzád hasonlónak, hogy Észak koreai diktatúrában tanuld meg mi a diktatúra és utána dobálózz ezzel

2022. okt. 4. 18:11
 33/44 anonim ***** válasza:
91%
#32 Meg sem említettem a diktatúra szót, miről beszélsz te?
2022. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

#33


Úgy, hogy egy Észak Koreai népsanyargató diktárhoz hasonlítod Orbánt, mondom kivánom neked, hogy következő életedben egy ilyen helyre szüless

2022. okt. 4. 18:15
 35/44 anonim ***** válasza:
91%
#34 Nem hasonlítottam hozzá Orbánt, Orbán nevét sem írtam le egyszer sem.
2022. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

#35


Jólvan libsikém, olvasd már vissza amit írtál, hát 2 sort írtál le és Orbánoztál

2022. okt. 4. 18:18
 37/44 anonim ***** válasza:
94%
Összefoglalom, amit eddig megértettem abból, amit mondtál: mind az ellenzék, mind Soros György, a lengyelek, Amerika, mindenki takonygerincű, aki nem a fidesz.
2022. okt. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 A kérdező kommentje:

#37


30 percet gondolkoztál ezen? Csúnya beégés volt ez az Orbános duma, hogy te nem is írtad le, miközben pár perce 2 sorban se bírtad ki :DDDDD


Soros és Amerika irányít és befolyásol , a takonygerincű az aki kiszolgátatja nekik a népet, lásd a baloldali a kormányok.

2022. okt. 4. 18:52
 39/44 anonim ***** válasza:
94%

"Csúnya beégés volt ez az Orbános duma, hogy te nem is írtad le, miközben pár perce 2 sorban se bírtad ki :DDDDD"ű


Azt nem én írtam, sajnálom, hogy csalódást kell okozzak.


"Soros és Amerika irányít és befolyásol , a takonygerincű az aki kiszolgátatja nekik a népet, lásd a baloldali a kormányok."


Dehát éppen egyetértettünk, hogy nem éppen szárnyaló a gazdaságunk. Ez hogyan történt, ha most végre nem takonygerincű kormányunk van? Elvileg most egy új gazdasági csodát kellene látnunk, nem?

2022. okt. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

#39


Jajj libsikém, miért próbálsz visszakozni? Hát nézd már vissza a válaszaid, konkrétan meg van említve a válasz sorszáma nálam és nálad is , hogy mire válaszolsz :DDD Tudom, hogy gyengeképességűek vagytok, de tovább ne égesd már magad, 1x beégtél, most még rákontráztál, tovább ne csináld mert a végén olyan mélyre ásod magad, hogy kijössz a túloldalon

2022. okt. 4. 19:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!