Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szerettek Hitlerbe?

Mit szerettek Hitlerbe?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 22:05
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
46%
Lehet hogy Hitler egy mocskos gyilkos gazember volt meg minden, de most komolyan melyik politikus különb? Szerintem ha lenne rá lehetőségük, a pénz kedvéért ők is ugyanolyan gyilkológéppé válnának. Szóval Hitler semmivel se több vagy kevesebb a mai politikusoknál. Manapság a demokráciákban sunyiban ölnek. Ha olyat mondasz valamelyik fejesre ami nem tetszik neki és valahogy eljut a fülébe, kinyomozzák hol laksz, és másnap, amikor jössz haza a munkából, ,,véletlenül" elüt egy autó...
2011. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
52%

Ahogy az első is írta: zseniális elme volt. Nagyon okos volt, a 'holokauszt'-tal pedig csak a zsidók áltatják magukat...

És persze jobb lenne a világ, ha akkor eléri, amit akar. Gondolj bele, és ne a kamu 8. osztályos történelem tankönyvekre hallgass. Nem véletlen tilos a 'sieg heil' és társai. Minden politikus zsidó.

2011. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
67%

Kicsit beteg volt, de nagy koponya, az biztos...amúgy tudjátok, hogy eredetileg festőnek készült, de nem vették fel az akadémiára, mivel csak kutyákat és női aktokat tudott festeni, semmi mást...így inkább politikus lett...

Egy másik érdekes tény: részben zsidó származású volt...


Nekem úgy egy kicsit szimpi..


DE, ezzel szemben elítélem a zsidó irtást... senkit NEM lehet megölni pusztán származása miatt...

2011. jún. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
53%

Igen, én mindent tudtam, amit az utolsó írt le érdekességképpen (szerintem ezzel nem vagyok egyedül). És azt tudtátok, hogy vérfertőzött volt és egy herével rendelkezett?:D Muter olvasta valami könyvben.:D

Amúgy tényleg beteg volt egy "kicsit", de szerintem valójában semmivel sem volt rosszabb, mint az előtte és utána élő politikusok/fejesek. Régen is mindenki ártatlanokat gyilkolászott, illetve most is ez megy, és az sem hülyeség, amit 04-13 16:48 írt.

Ergo ugyanolyan, mint a többi, csak az ő történetét fújták fel a legjobban. Persze nem mondom, hogy jól cselekedett, de nem rosszabbul, mint bármely más történelmi személy. Ennyi.

2011. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim válasza:
Semmit!! Illetve, de!! Azt, hogy öngyilkos lett bár ez túl egyszerű volt az ő halálához, valahogy vissza kellett volna adni neki legalább csak egy töredékét annak amit ő tett emberek ezreivel!! De amúgy hogy kérdezhetsz ilyet??
2011. aug. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
72%

[link]

Ő csak a 3. ...

2011. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Hm. Az hogy van olyan, akinek több élet szárad a lelkén, nem kisebbíti a bűnét.
2011. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Szerintem az utcsó előtti csak arra próbált rávilágítani, hogy mások szidása jogosabb lenne.
2011. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!