Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szerettek Hitlerbe?

Mit szerettek Hitlerbe?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 22:05
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
38%

"elözönek gondolom te sokat olvastál rola és arrol korszakról hogy igy tudod"


Nem olvasok róla sokat, mivel nemigazán érdekelnek egy őrült életének részletes mozzanatai, viszont amennyit tudok róla: Hogy több népcsoport gépies kiirtásán munkálkodott, hogy a saját népét kb. Rákosi-rendszerbeli körülmények között sanyargatta, és hogy most miatta itt randalírozik a sok antidemokrata netnáci, az elég hozzá, hogy gyűlöljem, és hiába tudom meg róla részletes olvasás után, hogy hányszor sz*rt egy nap, meg mire verte a p*csét, az nem fogja megszépíteni róla a véleményemet.

2010. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
72%
jah igen és állítólag Sztálin bizonyítottan több embert öletett meg, mint Hitler.
2010. szept. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván tehetséges volt, és volt benne valami plusz, elvégre egy kis senkiből Németország teljhatalmú urává vált, aki elfoglalta egész Európát, még ha rövid időre is.


"Egy műveletlen hegyiparaszt kocsmatöltelék volt, aki kapcsolatba került a "civilizációval", de nem volt elég érett gondolkodása ahhoz, hogy civilizált ember módjára értelmezze Nietzsche és hasonló emberek tanait."


De látom neked tökéletesen sikerült...

2010. szept. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
30%

"épp Hitler elítélte az ivászatot, szóval nem tudom honnan veszed, hogy kocsmatöltelék lett volna."


A "kocsmatöltelék" egy jellemtípus és 0 alkohol ivással is lehet ilyen jelleme valakinek.

2010. szept. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
52%

és nemvolt piás ez igy igaz

és nem sanyargatni akarta a népét hanem 1olyan népet akart amiet még nemlátott a világ

2010. szept. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
75%

"jah igen és állítólag Sztálin bizonyítottan több embert öletett meg, mint Hitler."


Szóval ezt szereted Hitlerbe? Hogy létezik olyan ember a történelemben akinek a lelkén nála is több ember vére szárad? :D

2010. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
50%
nem ezt szeretem Hitlerben, nem mondta, hogy szeretem:D csakhogy nem volt annyira 'tudatlan' meg stb ahogy itt leírták. aztmeg hallottam valahol, hogy Sztálin több embert öletett meg, mint Hitler
2010. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
32%
Ez a "Sztálin több embert ölt meg" az addig rendben van, csak azt felejtitek el, hogy Sztálin egységesen irtotta a népet, Hitler pedig szervezetten egyes népcsoportok Földről való leradírozásán munkálkodott. Lehet, hogy emberszámban nézve Sztálin pusztítóbb volt, de Hitler sokkal gonoszabb.
2010. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
78%

"Ez a "Sztálin több embert ölt meg" az addig rendben van, csak azt felejtitek el, hogy Sztálin egységesen irtotta a népet, Hitler pedig szervezetten egyes népcsoportok Földről való leradírozásán munkálkodott. Lehet, hogy emberszámban nézve Sztálin pusztítóbb volt, de Hitler sokkal gonoszabb."


ahahahahahahha:D

tehát ha valaki, a saját népét írtja egységesen, az jobb, mintha csak válogatva? még ha egységesen több embert is ölt meg? :D

2010. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:

Azt mondják, minden zseni őrült/bolond valamilyen szinten.

Én nem ismertem se személyesen se tettei útján, csak a történelemkönyvekből, jóval később születtem.

Egyelőre tanulmányaim alapján nagyon úgy tűnik - bár szeretni, hát nem tudom, nem ez a jó szó rá -, hogy vagy valamit nagyon profin csinált, hogy így uralma alá hajtott rengeteg embert, amit csak kevesen tudtak a történelem során, vagy nagyon profin használták fel bábként. Hogy mi az igazság, azt meg csak ő meg az akkor közelében lévők tudhatják pontosan.

Ha az előbbi igaz, akkor ki kéne deríteni, hogy lehetne ezeknek a vezéreknek a módszerét pozitív irányban hasznosítani.

Ha az utóbbi igaz, akkor pedig egy balek volt.

2010. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!