Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szerettek Hitlerbe?

Mit szerettek Hitlerbe?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 22:05
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
50%
amugy bizonyos embereket nemártana ki telepiteni 1szigetre..
2010. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
4%

"ahahahahahahha:D

tehát ha valaki, a saját népét írtja egységesen, az jobb, mintha csak válogatva? még ha egységesen több embert is ölt meg? :D"


Figyelj, most mi a jobb? Hogyha egy adott területen sokféle állatfaj él, és hirtelen azon az adott területen minden állatfajt megölnek, de később még helyrejöhet a terület régi állapotába, hogyha visszaköltöznek oda az állatok a mező más területeiről, vagy az, hogyha szervezetten kiirtják a Föld összes szarvasát, és soha többé nem lesznek szarvasok?

2010. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
43%

azért 1társadalom teljesen más tészta mint 1 élö közösség

tény hogyha a szarvasokat ki irtod felborul a rendszer

de ha 1társadalombol eltünteted a buzákat akkor azért nem döl romba

2010. szept. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
uu te nagyon hülye vagy :D fő a biodiverzitás, mi?
2010. szept. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
29%

"de ha 1társadalombol eltünteted a buzákat akkor azért nem döl romba"


Te nagyon sötét vagy? Genetika oktatás, biológia óra kimaradt? Hallottál esetleg arról, hogy a "búzák" nem egy alfaja az emberiségnek, hanem véletlenszerűen aktiválódhat egy gén, ami ilyen hajlamot okoz, aztán az élet első 3 évében megfelelő környezeti hatásokra alakul ki a homoszexualitás?


Vagyis, ha kiirtanánk az összes búzát, idővel újra generálódna ugyanannyi, egyszerűen azért, mert az ember DNS-e így működik.

2010. szept. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
50%
Én nem szeretem Hitlert. Csupán a hozzá hasonló, sötét lelkivilágú elmebetegek szeretik.
2010. szept. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
hallotam erröl igen de sokan azt álitják hogy valamiféle rossz nevelés hozza elö
2010. szept. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:

"hallotam erröl igen de sokan azt álitják hogy valamiféle rossz nevelés hozza elö"


Azok az állítások abból az időből származnak, amikor még nem megfelelően ismerték az emberi DNS-t és a csecsemőpszichológiát. Ez pedig nem is olyan régen volt, kb. a 60-as évek végén még azt vallották, hogy a "rossz nevelés hatása".

2010. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
na mentem aludni majd holnap folytatjuk jóéjt
2010. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
53%
Sztálin a netnácik "Csubakka védekezése". Kíváncsi vagyok mikor szoknak már le erről a "deasztálin"-ról, amikor Hitler szóba kerül.
2010. szept. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!