Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szerettek Hitlerbe?

Mit szerettek Hitlerbe?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 22:05
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
92%

Mit lehet szeretni egy tömeggyilkosban?


És te mit szeretsz abban az amerikai srácban, aki lelövöldözte az iskolatársait? Pedig "csak" pár ember élete szárad a lelkén. (Ha nem tudod, kire gondolok, helyettesíts be ide valami sorozat/tömeg gyilkost légy szíves, vagy egyéb elmebeteget, aki kioltotta/kioltatta ártatlanok életét!)


És a sok birka csak béget együtt a nyájjal, mert nem mer kilógni a rasszisták közül. Esetlegesen gyanúba keveredne, hogy ő is a kisebbséghez tartozik. Vagy lehazaárulóznák a "barátai"...

2010. szept. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
48%

Én szeretem az elveit és a szemléletét. Büszke lettem volna arra ha ő lett volna a nagyfaterom. Többre tartom mint bármely embert. A családot kivéve.

18/F

2010. szept. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
93%

Nekem ez a Hitler-korszak inkább döbbenetes abból a szempontból, hogy emberek tömegei hogy voltak képesek így a befolyás alá kerülni, láttam erről dokumentumfilmet, amiben egy volt katonája mennyire érzéketlenné vált, és évekkel később is csak úgy beszélt az esetről, mint ha csak baromfit vágott volna le egy vasárnapi ebédhez. És hogy nem voltak képesek hamarabb megállítani ezt az értelmetlen gyilkolászást, hogy tudtak ilyent helyeselni emberek, mint ha hipnózis befolyása alatt lettek volna.

Ehhez kell egyfajta zsenialitás, még akkor is, ha szeretni nem lehet.

2010. szept. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:

"Igaza van a 22.12.-nek. Én nem olvastam róla,csak már éltem abban az időben. Senkinek nem kívánom,hogy újra átéljen egy olyan időszakot,és egy olyan elmebeteg,gyilkos vezért,mint Hitler volt."


Azt még tedd hozzá, hogy személyesen ismerted és megpróbált megölni. Úgy hihetőbb lesz a sztorid. :D

2010. szept. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
53%

" jah igen és állítólag Sztálin bizonyítottan több embert öletett meg, mint Hitler."



Többet?????

Több mint ötvenszeresét.

2010. szept. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
34%

"A "kocsmatöltelék" egy jellemtípus és 0 alkohol ivással is lehet ilyen jelleme valakinek."


A te stílusod pl sugallja is ezt.

2010. szept. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
29%

"Én nem szeretem Hitlert. Csupán a hozzá hasonló, sötét lelkivilágú elmebetegek szeretik."



A lángelme leoltotta a jónépet. :D

2010. szept. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim válasza:
Mit lehetett benne szeretni? Gondolj bele, hogy te egy falusi paraszt vagy Németországban Hitler idején. Nem azt hallod Hitlerről, hogy ő egy tömeggyilkos, hanem hogy ő az első ember, aki kimondja a frankót, és fellendíti Németország gazdaságát. És meg is tette. Az emberek többsége a többit leszarta. Nem tudott Auschwitzról meg a többiről. Nézd meg Gyurcsányt is mennyi ember szereti, és még több utálja. Simán lehetne írni egy kérdést, hogy mit szerettek Gyurcsányban.
2010. szept. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
46%

"A lángelme leoltotta a jónépet. :D"


Nem ordítok. A válaszod jól példázza, hogy a megjegyzéseim anélkül is célt érnek ;)

2010. szept. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
Sőt mi több a szellemi képességeid is. :D
2010. szept. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!